Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: dzisiaj rezałem LEDy w dziennych, wreszcie jakieś porządne :wink4: to się pochwalę :naughty:

a i jeszcze rezam lusterko fotochrom + czujnik deszczu/zmierzchu + CLH :kox:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/577a1034a5855967.html

:naughty: :naughty: :naughty: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

ciekawe tylko jak wyglądają na żywola

no i elegancko tylko jak sie chwalisz to zrob jakies zdjecie aparatem a nie termosem robiles :P:D :D :D

:good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 18:37_________________________________________________no to moze nowe logo PZPNu ?? :D :D :D

ca0265fb4a1b.jpg

:decayed: :decayed: :decayed::kox:

wpadło mi to wczoraj na chamsko.pl :decayed:

BTW słyszałem dziś w radio, że PZPN się przełamał/nie chciał się dalej narażać na i zaczęli negocjacje z NIKE na temat mieszczenia jednak Orzełka :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no bylo cos w wiadomosciach ze niby k**wa wydrukowane juz na koszulkach grali ale dzis powiedzieli ze ostatecnza decyzja zapadnie za tydzien

gdzie nike i biedronka mieli odmienne zdanie niz pzpn wiec jakie k**wa negocjacje barany jedne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: znalazłem dzisiaj takie coś dla fanów serii szybcy i wściekli :kox:

Na pierwszym i drugim filmiku pokazane jest co się działo z bohaterami miedzy szybcy i wściekli a szybko i wściekle( 4 część), natomiast 3 filmik jaki umieszczam to akcja międzi szybcy i wściekli a za szybko za wściekle( 2 część) między innymi pokazali odejście Briana z policji i jak zdobył skylina :naughty:

Fast And Furious - Los Bandoleros Part 1

Fast And Furious - Los Bandoleros Part 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siema :D ktos mi powie co za żarówa idzie w kierunkowskaz?[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 23:09_________________________________________________

:hi: znalazłem dzisiaj takie coś dla fanów serii szybcy i wściekli :kox:

Na pierwszym i drugim filmiku pokazane jest co się działo z bohaterami miedzy szybcy i wściekli a szybko i wściekle( 4 część), natomiast 3 filmik jaki umieszczam to akcja międzi szybcy i wściekli a za szybko za wściekle( 2 część) między innymi pokazali odejście Briana z policji i jak zdobył skylina :naughty:

Fast And Furious - Los Bandoleros Part 1

Fast And Furious - Los Bandoleros Part 2

kofam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo jak złitaśnie :D:naughty:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 23:11_________________________________________________dysponuje ktos sprzetem do nagrywania filmow w full hd ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja tez nie :D[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 16:24_________________________________________________Andrzejki tuż, tuż...

Ewelina w ubiegłym roku wróżyła sobie z wosku.

Wykapała do miednicy pół świeczki.

Wyszło coś na podobieństwo penisa.

"O fajnie, wreszcie poznam fajnego chłopaka!".

Wróżba po części się sprawdziła...

Ewelina miała c**jowy rok.

:laghing2: :laghing2: :laghing2:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 23:12_________________________________________________

ooo jak złitaśnie :D:naughty:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 23:11_________________________________________________dysponuje ktos sprzetem do nagrywania filmow w full hd ??

nie, ja tylko odtwarzam :decayed:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 23:13_________________________________________________ :mysli: kierunek mi padł i nie wiem co za żarówa to była i czy biała czy pomarańczowa bo daaawno temu wymieniałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie powtarzam :decayed:

dawaj mnie model tego aparata :D

[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 23:20_________________________________________________co do migaczy to oile dobrze pamietam bo dawno juz auta swojego nei widzialem ale mam biale migacze wiec zarowka bedzie albo pomaranczowa albo biala z pomaranczowym kapturkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a mozesz skrobnac ;) moze migacze sie jeszcze ostaly :gwizdanie:

w sumie to nawet lewą lampę mogę w całości przytulić :decayed: aaa no i to bose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasmarowała :wink4: Ja odsmarowałem, ale qrde...delfinek wykazuje chęci do życia i chyba będę musiał odkupić te części, co już opyliłem;D Seba - nie obrazisz się chyba, jak kilka elementów będzie w innym kolorze, nie?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe

no pewnie ze sie nie obraze :D tylko wiesz jak juz preferowalbym sinokoperkowy roz seledyn i zgnila brukselke

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :naughty:

nie spimy zwiedzamy :kox:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 04:46_________________________________________________Bartas jak obudzisz juz swoje cialo do zycia zapodaj mi model aparatu swojego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe

no pewnie ze sie nie obraze :D tylko wiesz jak juz preferowalbym sinokoperkowy roz seledyn i zgnila brukselke

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :naughty:

nie spimy zwiedzamy :kox:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 04:46_________________________________________________Bartas jak obudzisz juz swoje cialo do zycia zapodaj mi model aparatu swojego :)

Seba ewentualnie na :audi: zacnie wygląda kolor lekko szarpana brzoza przełamana zgniłą czekoladą :polew: :polew: :polew:

BTW

:hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry;) Ponarzekam, jak prawdziwy Polak - zimno jest, nie chce się wstać i iść edukować, a do tego trzeba jeszcze robić w warsztacie - zimno qrde!!!

Na otarcie łez - Dzień dobry;D

leokadiabiala.jpg

[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 07:37_________________________________________________Teraz Wy jakieś pocieszacze wklejcie, bo ja już muszę wychodzić;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe

no pewnie ze sie nie obraze :D tylko wiesz jak juz preferowalbym sinokoperkowy roz seledyn i zgnila brukselke

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :naughty:

nie spimy zwiedzamy :kox:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 04:46_________________________________________________Bartas jak obudzisz juz swoje cialo do zycia zapodaj mi model aparatu swojego :)

Seba ewentualnie na :audi: zacnie wygląda kolor lekko szarpana brzoza przełamana zgniłą czekoladą :polew: :polew: :polew:

BTW

:hi: :hi: :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a myslalem ze znam wszystkie kolorki :polew: :polew: :polew: :polew:

Dj dobra lala :D

no z rana kolo 5ej bylo - 3,5 takze malymi kroczkami ale chyba idzie pani zima :confused4:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 08:41_________________________________________________Widziałem naziola czyli 11.11.11 okiem blogera

polecam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Bry;) Ponarzekam, jak prawdziwy Polak - zimno jest, nie chce się wstać i iść edukować, a do tego trzeba jeszcze robić w warsztacie - zimno qrde!!!

Na otarcie łez - Dzień dobry;D

leokadiabiala.jpg

[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 07:37_________________________________________________Teraz Wy jakieś pocieszacze wklejcie, bo ja już muszę wychodzić;p

DJ, rozjebałeś mi konstrukcję od rana :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Teraz nie będę mógł się skupić na pracy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...