Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

378116_191772267572834_121828007900594_412917_252196021_n.jpg

Popatrzcie na czerwony punkt przez 10 sekund po czym zamknijcie oczy,otwórzcie i patrząc na pustą ścianę mrugajcie powiekami :)

niezle jaja :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

378116_191772267572834_121828007900594_412917_252196021_n.jpg

Popatrzcie na czerwony punkt przez 10 sekund po czym zamknijcie oczy,otwórzcie i patrząc na pustą ścianę mrugajcie powiekami :)

niezle jaja :D

O kurde, ale bajer :D :D :D :D

Opublikowano
  • Autor
:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano
:hi: Noo dobre, dobre.. ale popatrzcie jej choćby między nogi.. :decayed: Też działa.. :naughty:
Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:
Opublikowano

kanu wsicho dobrocho a wy mnie nie chorujtie :thumbup::boobs::drinks::rose:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

Seba widzę, że troszkę rozkręcasz "łódzkie" - dziś już dwie strony :decayed: :decayed: :decayed::good: :good: :good:

Opublikowano

Seba widzę, że troszkę rozkręcasz "łódzkie" - dziś już dwie strony :decayed: :decayed: :decayed::good: :good: :good:

Ale herbatka dobra.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Smacznego Kimi-asku - ja właśnie opędzlowałem Zupkę Meksykańską :naughty: :naughty: :wink4: :wink4: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hehehe a ja 30 dg tatara z cebulka :D :D :D

Opublikowano

hehehe a ja 30 dg tatara z cebulka :D :D :D

również gitez majonez :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a jak z pieprzykiem elegancko :D

moglbym to na kilogramy jesc :D

Opublikowano

a jak z pieprzykiem elegancko :D

moglbym to na kilogramy jesc :D

a potem po takim kilogramie :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 16:02_________________________________________________

klysiu jeśli jeszcze aktualne to wieczorkiem napiszę ci co i jak :confused4: troszkę byłem zawalony robotą od rana i zaraz jeszcze startuję :wallbash:

Opublikowano

Smacznego Kimi-asku - ja właśnie opędzlowałem Zupkę Meksykańską :naughty: :naughty: :wink4: :wink4: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ehhh, widzę, że nie załapaliście :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:D

Opublikowano
:embarrassed: przyznaję, że nie :embarrassed: :embarrassed:
Opublikowano
  • Autor

no to ja tez nie :D[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 16:24_________________________________________________Andrzejki tuż, tuż...

Ewelina w ubiegłym roku wróżyła sobie z wosku.

Wykapała do miednicy pół świeczki.

Wyszło coś na podobieństwo penisa.

"O fajnie, wreszcie poznam fajnego chłopaka!".

Wróżba po części się sprawdziła...

Ewelina miała c**jowy rok.

Opublikowano

no to ja tez nie :D[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 16:24_________________________________________________Andrzejki tuż, tuż...

Ewelina w ubiegłym roku wróżyła sobie z wosku.

Wykapała do miednicy pół świeczki.

Wyszło coś na podobieństwo penisa.

"O fajnie, wreszcie poznam fajnego chłopaka!".

Wróżba po części się sprawdziła...

Ewelina miała c**jowy rok.

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

:hi: dzisiaj rezałem LEDy w dziennych, wreszcie jakieś porządne :wink4: to się pochwalę :naughty:

a i jeszcze rezam lusterko fotochrom + czujnik deszczu/zmierzchu + CLH :kox:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/577a1034a5855967.html

Opublikowano
  • Autor

no i elegancko tylko jak sie chwalisz to zrob jakies zdjecie aparatem a nie termosem robiles :P:D :D :D

:good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 18:37_________________________________________________no to moze nowe logo PZPNu ?? :D :D :D

ca0265fb4a1b.jpg

:decayed: :decayed: :decayed::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.