Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka :>

W Szwecji na plusie dalej :wink4:

zima nie chce przyjść :good:

:hi: u mnie -4'C ;( ;( ;( chłodnawo

to się ubieraj Miś cieplutko, cobyś się nie rozłożył na Zakopane :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hejka :>

W Szwecji na plusie dalej :wink4:

zima nie chce przyjść :good:

:hi: u mnie -4'C ;( ;( ;( chłodnawo

to się ubieraj Miś cieplutko, cobyś się nie rozłożył na Zakopane :naughty:

złociutka ja mam na sobie jak Miś Polarny max tłuszczu więc nie jest najgorzej dlatego napisałem chłodniutko bo Kasia napisała by już Picówa !!!! :polew: :polew: :polew: :polew:

Na Zakopane będzie MOC !!! :wink4:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi: znowu jakieś te wszystkie auta wkoło białawe... a moje co najwyżej brudne :P
Opublikowano
  • Autor

Kanu bo parkujesz w garazu :P

Misiek kiedy do zakopca lecicie ?? :D

Opublikowano

Kanu bo parkujesz w garazu :P

Misiek kiedy do zakopca lecicie ?? :D

masz wyżej :tongue4:

a myślisz że na co mu ten bagażnik dachowy????????

wódki nie ma gdzie opchać do niuni :kox:

Opublikowano

Kanu bo parkujesz w garazu :P

Misiek kiedy do zakopca lecicie ?? :D

sam napisałeś a teraz się pytasz :polew:[br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 10:04_________________________________________________

Kanu bo parkujesz w garazu :P

Misiek kiedy do zakopca lecicie ?? :D

masz wyżej :tongue4:

a myślisz że na co mu ten bagażnik dachowy????????

wódki nie ma gdzie opchać do niuni :kox:

jakbyście lecieli bobem to można by w progi pochować :decayed:

Opublikowano

surely :decayed:

Opublikowano

życie

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

cześć żółty :naughty:

Opublikowano

cześć żółty :naughty:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kanu bo parkujesz w garazu :P

Misiek kiedy do zakopca lecicie ?? :D

masz wyżej :tongue4:

a myślisz że na co mu ten bagażnik dachowy????????

wódki nie ma gdzie opchać do niuni :kox:

no tak faktycznie ;) to my z Miskiem jak co roku on wraca 4 stycznia a ja jade 5 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
:hi: bry przy sałatce i herbatce :D
Opublikowano

:hi: bry przy sałatce i herbatce :D

smacznego koleżance :hi:

Opublikowano

smaku za bardzo nie czuję bo zaziębiona jezdem :wallbash: ale dziekuję :hi:

Opublikowano

Jeśli ktoś by miał ochotę na tytoń, w dobrej cenie :hi:

Opublikowano

CO MASZ?

Opublikowano

co ma? dobry tytoń ma :) .....w proszku hyhyh

a tak bez żartów, byłby ktoś chętny się dołączyć skoro idą te wyjątkowe święta ?

http://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/action,step4,ids,7,idw,646,idf,17626.html#position

Opublikowano

co ma? dobry tytoń ma :) .....w proszku hyhyh

a tak bez żartów, byłby ktoś chętny się dołączyć skoro idą te wyjątkowe święta ?

http://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/action,step4,ids,7,idw,646,idf,17626.html#position

Nooo, bardzo fajna inicjatywa, w zeszłym roku załatwiliśmy Mikołajki dla Domu Dziecka, w tym roku też możemy coś pomyśleć :good: :good: :good: :good: :good:

Magda, jak coś, ja jestem za

Opublikowano

przyjme kazda sume od was :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.