Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heheh a moze zimny ?? :) w koncu to to samo ;)

No nie wiem....

"A4 Klub Polska w Łodzi sponsoruje - Skoda" :blink: :blink: :blink:

W sumie, z drugiej strony, jak z Idczakiem nei wypali, to faktycznie można uderzyć do Zimnego i Bednarka, tylko pojawia się zasadnicze pytanie - CO oni tak naprawde będą z tego mieli, bo na pewno nie klientów na Audi :D :D :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hejka :>

KIMImiałam się pytac jak się czujesz z nowym kolorem, co widzisz patrząc codziennie rano w lustro? Twarzowy?????? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

satysfakcje :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hejka :>

KIMImiałam się pytac jak się czujesz z nowym kolorem, co widzisz patrząc codziennie rano w lustro? do Twarzowy?????? :tongue4:

Widzę chłopka roztropka, co ma więcej szczęścia niż rozumu :D :D :D

Opublikowano

ciekawe czy przez to wytrysk też ma żółty????????? :evil:

Opublikowano

ciekawe czy przez to wytrysk też ma żółty????????? :evil:

No wiesz, jesli Cię to tak bardzo interesuje, mogę zaspokoić Twoją ciekawość :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ciekawe czy przez to wytrysk też ma żółty????????? :evil:

No wiesz, jesli Cię to tak bardzo interesuje, mogę zaspokoić Twoją ciekawość :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

poproszę próbkę do Szwecji w słoiczku :naughty:

a tak w ogóle to po to Kimi żebyś się troche uśmiechnął i przestał byc taki poważny, bo po Adminie straciłeś chyba poczucie humoru?? :chytry:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe czy przez to wytrysk też ma żółty????????? :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ciekawe czy przez to wytrysk też ma żółty????????? :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a ty się nie śmiej bo kropka dostane :decayed:

Opublikowano

ciekawe czy przez to wytrysk też ma żółty????????? :evil:

No wiesz, jesli Cię to tak bardzo interesuje, mogę zaspokoić Twoją ciekawość :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

poproszę próbkę do Szwecji w słoiczku :naughty:

a tak w ogóle to po to Kimi żebyś się troche uśmiechnął i przestał byc taki poważny, bo po Adminie straciłeś chyba poczucie humoru?? :chytry:

Nie ma opcji eksportu, tylko prezentacja LIVE z udziałem zainteresowanej :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

A uśmiecham się caaaały czas :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

tak już lepiej :good: :good: :good:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

no no widzę, że "grube" tematy :polew: :polew:

Opublikowano

no no widzę, że "grube" tematy :polew: :polew:

Mario, wbijaj na te wątki z bannera :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Tam są ważne rzeczy, a nie kolor mojego nasienia :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

no no widzę, że "grube" tematy :polew: :polew:

Mario, wbijaj na te wątki z bannera :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Tam są ważne rzeczy, a nie kolor mojego nasienia :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:facepalm:

Opublikowano

Dzień dobry:) Cóż za kulturalna dyskusja :polew: Jedno jest pewnie - zawsze w tym konkretnym temacie każdy ma dużo do powiedzenia i posty sypią się jak z rękawa :tongue4:

Opublikowano

i jak nie ma Dja to nagle sie pojawia :polew:

Opublikowano

Dzień dobry:) Cóż za kulturalna dyskusja :polew: Jedno jest pewnie - zawsze w tym konkretnym temacie każdy ma dużo do powiedzenia i posty sypią się jak z rękawa :tongue4:

Ale to Złota zaczęła :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe skad sie wzielo powiedzenie Złota rączka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Złota w Szwecji przebywa a tam te tematy są na porządku dziennym i nie ma tzw."dupościsku" :>

Opublikowano

ciekawe skad sie wzielo powiedzenie Złota rączka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:nabijasie:

[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 13:46_________________________________________________

Złota w Szwecji przebywa a tam te tematy są na porządku dziennym i nie ma tzw."dupościsku" :>

Przyjedzie, zadziała i zrobimy jej "potop szwedzki" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.