Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nom pudzian wiadmo wielenie umie w mma ale umowmy sie topmspon umi etyle samo co pudzian czyli nic :D

godni sobie rywale tak czy siak uwazem ze zasluzenie na kunkty wygral pudzian...

Mamed wiadomo czlowiek firma pewniek stawiasz nie zawiedzie :D

mega pozytywny czlowiek :)

Paprykarz zawsze dobry :D jak bylo w KMN wymien rybe ze szczecina - Paprykarz :D :D :D

zawsze dobry :D :D: :D[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 02:21_________________________________________________kurde klawka mi szwankuje wiec sorka zaczytanie

no i spacja jak widac czasem dziala czasem nie :/

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oglądałem na żywo walki, naprawdę warto pokibicować na miejscu :good:

no właśnie wydawało mi się, że cię widziałem :mysli: siedziałeś chyba zaraz za Saletą :wink4:

hyhy :decayed: a był Saleta ? bo go nie wdziałem :wink4:

ale podobno raz na chwile byliśmy na kamerze jak któryś tam wychodził zawodnik z widowni :decayed:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 02:25_________________________________________________i ile tam dupek było :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed::kox: :kox:

Opublikowano

pulpecik sprawdzaj chociaż troche gramatyke, chcesz żebym zaczął się jąkać

Thomson przewracał go jak chciał i kiedy, umiał też wykorzystać przewage w parterze czego po naszym siłaczu nie było kompletnie widać, jeden strzał celny i na tym koniec

i te ciągłe loł-kiki :thumbdown:

Opublikowano

nom ale walka Mameda za to była super :kox:

Opublikowano

szkoda że taka krótka :)

Opublikowano
  • Autor

1 nie mow do mnie pulpecik bo Ci jutro parter pokarze :D :> :> :>

:D;) nie no nie sprawdzam gramatyki podkresla mi na czerwono ale nic nie poprawiam :P

klawka umiera jak caly lapek :/

jak przewracal :D obalnie to obalnie a nie 140 kg leci n100 nie ma bata zeby sie nie przewrocilo

:D nasz silacz sie nie spinal lezac zbijal ciosy i nie dostal nawet raz porzadnei w 1 rundzie w parterze

czyli jedyne pkt byly za obalenie pozniej tompson zlala troche lewych prostych i ten ktory zgial mu nogi

wedlug mnie mowie na punkty nieznacznie ale wygral pudzian

:D nie to ze jestem jakims fanem pudziana staram sie byc obiektywny :)

Opublikowano

kluseczka w parterze to możesz się z Marcinem poturlać, ja nie ten przedział wagowy :tongue4:

jak na moje oko to więcej wyłapał na jape tylko nie było tego widać

bałem się już że w 1 rundzie odklepie

Opublikowano

jak dla mnie jakimiś minimum wygrał pudzien w drugiej rundzie miał dwa obalenia i czysciocha w jape dal, w pierwszej rundzie fakt thompson zanotowal opalenie lecz nasz zawodnik podniosł walke do stojki co tez jest punktowane prze sedziow, w parterze rowniez byl aktywny nie dawal sie bezkarnie obijac, koncowka drugiej rundy tez dla pudziana kilka czystych w parterze, a i chyba w trakcie walki wywalczyl ozycje boczną, a co najwazniejsze walka w polsce :P

Dzisiaj Port?

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

no ja bym byl za portem zeby cos nakrecic moze :P znowu ;)

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 10:50_________________________________________________gizmus2006, wczoraj specjalnie podjechałem zobaczyć Twoją "A-czwóreczkę" :D

Na żywo robi robotę ten kolorek Ci powiem :good:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Wyspałeś się? :mysli::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:hi: :hi: ale mnie dynia napierdziela
Opublikowano

bry :)

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 10:50_________________________________________________gizmus2006, wczoraj specjalnie podjechałem zobaczyć Twoją "A-czwóreczkę" :D

Na żywo robi robotę ten kolorek Ci powiem :good:

A dzięki dzieki polerka była na wiosnę to się troszkę odświerzył.

W piątek koło Twojej też przejechałem ;) też ładnie :oklaski:

Opublikowano

zacznę od końca - Dupki miażdżyły :evil: Mamed jak zwykle zrobił robotę - można na niego liczyć :good::decayed:

Pudzian fakt kondycję może i złapał lepszą niż ostatnio ale w/g mnie powinna być 3cia runda - dogrywka bo na tą chwilę pozostaje mały niesmak w moim odczuciu :kwasny:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 02:03_________________________________________________Paprykarz !!! :good: :good: :good::decayed: :decayed: :decayed:

myślę ze jak by była trzecia runda ,to pewnie Pudzian by odklepał :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.