Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:good: :good: :good:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nom takze mam nadzieje ze bede chwile przed ;)

Opublikowano

BTW

Kimi spanie od 03.00 - do 9.00 to i tak dużo :wink4: :wink4: :wink4::good: :good: :good:

Opublikowano

a ja nie dotre bo przyjezdza pan o 18 ogladac pazdziocha :rolleyes:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 16:04_________________________________________________moze sie go wreszcie pozbede :kox:

Opublikowano
  • Autor

hehe no to powodzenia

ja sie odmeldowuje widzismy sie pozniej pozdro :)

Opublikowano

a ja nie dotre bo przyjezdza pan o 18 ogladac pazdziocha :rolleyes:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 16:04_________________________________________________moze sie go wreszcie pozbede :kox:

oby się udało :good: :good: :good:

Opublikowano

no to do zobaczonka :)

Opublikowano

typy powiem tak przyjechalo 3 typow :polew: 1 chodzilo wkolo i zbieral info ode mnie co jest z samochodem :decayed: 2 pan chodzil wokol i wsadzal paluchy we wszytskie szpary jakie ma samochod czy maja rowne odstepy :polew: 3 zas waszmosc zanurkowal pod maske no i.....

UWAGA UWAGA zostal wydany werdykt :

samochod wg nich na 90 % byl sapawany z 2 ,szpachli mi powiedzieli ze ma wiecej niz wody w Wiśle plynie,a silnik jest do generalnego remontu bo zaciaga piane do tłoków :polew: :polew: :polew: :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: i tu nie wiem co autor mial na mysli ale napewno cos powaznego tylko nie wiedzial chyba sam o co mu chodzi :wallbash:

takze jak byscie chcieli zeby ktos rzucil fachowym okiem na wasze furazerki mam do nich numer zrobia wam taki przeglad ze sie w pale nie miesci :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Czy może Ci fachowcy byli ze Zduńskiej Woli .? Bo tam są tacy jak opisałeś :hi:

Opublikowano

Czy może Ci fachowcy byli ze Zduńskiej Woli .? Bo tam są tacy jak opisałeś :hi:

Tomaszow Mazowiecki
Opublikowano

ścieżkę zdrowia niezłą zrobili;D Jak ode mnie kupowali kiedyś civic'a, to przyszło 4 macherów, jeden przejechał i prawił, że "ręczny żyleta", że jego renault się szybciej zbiera i ogólnie auto jest ok, po czym, gdy stanęliśmy, odkręca korek od oleju, trzyma łapę, pokazuje mi, ze mu ją zakapało olejem i gada - silnik ma przedmuchy, pewnie jest zajechany :polew: Ogólnie rzecz ujmując - mózgów nie brakuje :decayed:

Opublikowano

typy powiem tak przyjechalo 3 typow :polew: 1 chodzilo wkolo i zbieral info ode mnie co jest z samochodem :decayed: 2 pan chodzil wokol i wsadzal paluchy we wszytskie szpary jakie ma samochod czy maja rowne odstepy :polew: 3 zas waszmosc zanurkowal pod maske no i.....

UWAGA UWAGA zostal wydany werdykt :

samochod wg nich na 90 % byl sapawany z 2 ,szpachli mi powiedzieli ze ma wiecej niz wody w Wiśle plynie,a silnik jest do generalnego remontu bo zaciaga piane do tłoków :polew: :polew: :polew: :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: i tu nie wiem co autor mial na mysli ale napewno cos powaznego tylko nie wiedzial chyba sam o co mu chodzi :wallbash:

takze jak byscie chcieli zeby ktos rzucil fachowym okiem na wasze furazerki mam do nich numer zrobia wam taki przeglad ze sie w pale nie miesci :decayed: :decayed: :decayed:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: ludzie są powaleni :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

o kiego hu....j chodzi z tą pianą, bo pierwszy raz słyszę tą teorie :kox:

Opublikowano

o kiego hu....j chodzi z tą pianą, bo pierwszy raz słyszę tą teorie :kox:

:polew: no ja tez tego nie wiem ja mogl cos stwierdzi o tlokach nie widzac ich ale sa takie rzeczy ktorych nigdy nie bedziemy w stanie pojac :polew:
Opublikowano

o kiego hu....j chodzi z tą pianą, bo pierwszy raz słyszę tą teorie :kox:

to specjalna szkoła Tomaszowska Mazowiecka :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

znaczy się eSy :fool:

Opublikowano

pornodemotywator.jpg

:cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Panie i Pany, jest taka akcja, "żebyście dali piątaka" - mianowicie, moi znajomi działają w jakiejś fundacji na rzecz zwierząt, w związku z czym robią charytatywną imprezę 8.12 w Elektrowni -będzie miło, jeśli i Wy wpadniecie, skoro nadarza się okazja na "klubowe" wyjście:) Wszystkie info - poniżej.

393434_276612385708759_100000799994105_674883_1236231724_n.jpg

Opublikowano

Panie i Pany, jest taka akcja, "żebyście dali piątaka" - mianowicie, moi znajomi działają w jakiejś fundacji na rzecz zwierząt, w związku z czym robią charytatywną imprezę 8.12 w Elektrowni -będzie miło, jeśli i Wy wpadniecie, skoro nadarza się okazja na "klubowe" wyjście:) Wszystkie info - poniżej.

393434_276612385708759_100000799994105_674883_1236231724_n.jpg

Jestem jak najbardziej za...Dj miksuje do tego na tej dżamprezie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.