Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

http://allegro.pl/audi-a4-a6-tuba-wzmacniacz-bose-i1909258703.html

żeby nie było, że nie mówiłem;p Cena dobra, więc jak ktoś z Was chce, to niech łyka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom cena zacna ale jak widac chyba nie ma tej wtyczki :/[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 23:24_________________________________________________wogole to siemka :):hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 23:24_________________________________________________AUDI a4 b8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nieeeee nieeeeeeeeeeeeeeeee jest ;D i duuuuuuuuuuuuzo jej brakuje :D[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 06:17_________________________________________________tyle ze nic nie zrobie bo w podobnej jakosci mam oryginalne pliki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

Seba wk....eś mnie tylko tym filmikiem z B8 z samego rana :wallbash: :wallbash: :wallbash::decayed: :decayed: :decayed: zajefajne ujęcia :good:

Nasze też już zaczynają jakoś wyglądać :naughty: tylko faktyczni oświetlenie i ostrość i będzie gitez majonez :good: Tylko ktoś tam przyłączył się w 14s. i robił efekty dymne :polew:

[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 07:52_________________________________________________

Jest w Śmiechu Warte ale może ktoś nie czytał :decayed:

"Moja zona cos ostatnio pozno wraca z pracy. Gdy ją pytam, co tak długo robiła, odpowiada, że musiała dłużej zostać bo mieli zebranie, szkolenie... Gdy pytam, czy przyjechać po nią do pracy, mówi, że wróci taksówką. Tydzień temu wziąłem jej telefon do ręki w celu sprawdzenia godziny a ona rzuciła się z krzykiem, że to jej prywatny telefon, że mojego ona nie rusza itp... Gdy mam ochotę na sex ona ka...tegorycznie odmawia, i wymyśla setki wymówek. Gdy już zasnę, często wychodzi z sypialni i rozmawia z kimś przez telefon albo siedzi na NK. Wczoraj, gdy wyszła z pracy postanowiłem pójść za nią. Aby mnie nie zauważyła, kucnąłem sobie za moją Audi A4, (3.0TDI) i zauważyłem straszny, zapieczony brud na moich alusach. Moje pytanie: czy znacie jakiś dobry środek do czyszczenia felg polerowanych (nie lakierowanych) na bazie kwasu fosforowego? "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: bry Bedzie sie ktoś przemieszczał dziś obok mnie po Łodzi ? aha i uzbrojony w sprzęt do wymiany tylnego lewego migacza? żarówka mi padła z tyłu i lipa. Poza tym tel nie zabrałam z chaty :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom ujecia juz jakos wygladaja i trzeba bedzie sprawdzic wszystko w dzien jednak bo bez dodatkowego oswietlenie nie zdzialamy za wiele ale :D

widze nadzieje :) trzeba moze cos skrecic w sobote spiknac sie i sprawdzic jakos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

i nasze wypociny

ku*** ja nie wiem jak oni taka jakosc otrzymuja no :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Sequence 01

:shocked::blink: :blink: :blink: uoooo..... ale czad :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak - koncepcja ujęć w porównaniu do pierwszej produkcji to zupełnie nowa jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Panie I Pany

zawijam kiece i lece do roboty :decayed: :decayed: :polew: :polew: :hi:

Miłego dzionka dla wszystkich :> :> :>

:papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nasze wypociny

ku*** ja nie wiem jak oni taka jakosc otrzymuja no :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Sequence 01

no faktycznie jest duuużżżaaaa nadzieja :> mistrz operatorski ewoluuje w dobrym kierunku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...