Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie no ja w niedziele walilem za 5,43 na shelu na politechniki

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nom cena zacna ale jak widac chyba nie ma tej wtyczki :/[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 23:24_________________________________________________wogole to siemka :):hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 23:24_________________________________________________AUDI a4 b8

Opublikowano

nie spimy

Opublikowano
  • Autor

i nasze wypociny

k**wa ja nie wiem jak oni taka jakosc otrzymuja no :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Sequence 01

Opublikowano
  • Autor

no nieeeee nieeeeeeeeeeeeeeeee jest ;D i duuuuuuuuuuuuzo jej brakuje :D[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 06:17_________________________________________________tyle ze nic nie zrobie bo w podobnej jakosci mam oryginalne pliki :/

Opublikowano

hmm ale juz fajnei wyszlo :gwizdanie: ale to chyba wina swiatla jest, bo na dworzu pieknie nagrywa

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Seba wk....eś mnie tylko tym filmikiem z B8 z samego rana :wallbash: :wallbash: :wallbash::decayed: :decayed: :decayed: zajefajne ujęcia :good:

Nasze też już zaczynają jakoś wyglądać :naughty: tylko faktyczni oświetlenie i ostrość i będzie gitez majonez :good: Tylko ktoś tam przyłączył się w 14s. i robił efekty dymne :polew:

[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 07:52_________________________________________________

Jest w Śmiechu Warte ale może ktoś nie czytał :decayed:

"Moja zona cos ostatnio pozno wraca z pracy. Gdy ją pytam, co tak długo robiła, odpowiada, że musiała dłużej zostać bo mieli zebranie, szkolenie... Gdy pytam, czy przyjechać po nią do pracy, mówi, że wróci taksówką. Tydzień temu wziąłem jej telefon do ręki w celu sprawdzenia godziny a ona rzuciła się z krzykiem, że to jej prywatny telefon, że mojego ona nie rusza itp... Gdy mam ochotę na sex ona ka...tegorycznie odmawia, i wymyśla setki wymówek. Gdy już zasnę, często wychodzi z sypialni i rozmawia z kimś przez telefon albo siedzi na NK. Wczoraj, gdy wyszła z pracy postanowiłem pójść za nią. Aby mnie nie zauważyła, kucnąłem sobie za moją Audi A4, (3.0TDI) i zauważyłem straszny, zapieczony brud na moich alusach. Moje pytanie: czy znacie jakiś dobry środek do czyszczenia felg polerowanych (nie lakierowanych) na bazie kwasu fosforowego? "

Opublikowano
:hi: bry Bedzie sie ktoś przemieszczał dziś obok mnie po Łodzi ? aha i uzbrojony w sprzęt do wymiany tylnego lewego migacza? żarówka mi padła z tyłu i lipa. Poza tym tel nie zabrałam z chaty :confused4:
Opublikowano
  • Autor

nom ujecia juz jakos wygladaja i trzeba bedzie sprawdzic wszystko w dzien jednak bo bez dodatkowego oswietlenie nie zdzialamy za wiele ale :D

widze nadzieje :) trzeba moze cos skrecic w sobote spiknac sie i sprawdzic jakos

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

i nasze wypociny

ku*** ja nie wiem jak oni taka jakosc otrzymuja no :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Sequence 01

:shocked::blink: :blink: :blink: uoooo..... ale czad :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor
:) :) :)
Opublikowano

powiem Ci tak - koncepcja ujęć w porównaniu do pierwszej produkcji to zupełnie nowa jakość.

Opublikowano

dobra Panie I Pany

zawijam kiece i lece do roboty :decayed: :decayed: :polew: :polew: :hi:

Miłego dzionka dla wszystkich :> :> :>

Opublikowano

dobra Panie I Pany

zawijam kiece i lece do roboty :decayed: :decayed: :polew: :polew: :hi:

Miłego dzionka dla wszystkich :> :> :>

:papa:

Opublikowano
  • Autor
:cool1:
Opublikowano

i nasze wypociny

ku*** ja nie wiem jak oni taka jakosc otrzymuja no :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Sequence 01

no faktycznie jest duuużżżaaaa nadzieja :> mistrz operatorski ewoluuje w dobrym kierunku :good:

Opublikowano
  • Autor

:naughty: :naughty: :naughty:

cieszy mnie to ze tak myslisz Madziu :D

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.