Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moze byc o 18 :P

Siłka-spot? :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli kolejne dwie osoby będą siłczyć w Niedzielę o 18-tej :cool1::mysli:

Opublikowano

czyli kolejne dwie osoby będą siłczyć w Niedzielę o 18-tej :cool1::mysli:

Nie no, ja bym raczej chciał być na spocie :confused4:

Opublikowano

czyli kolejne dwie osoby będą siłczyć w Niedzielę o 18-tej :cool1::mysli:

Nie no, ja bym raczej chciał być na spocie :confused4:

Kimi ta laska z Facebooka nie bangla cuś :cool1:

Opublikowano

Ktoś używa jakiś supli Olimpu? Jakby co to zbieram punkty z opakowań, jakby nie były Wam potrzebne

Opublikowano
  • Autor

Ktoś używa jakiś supli Olimpu? Jakby co to zbieram punkty z opakowań, jakby nie były Wam potrzebne

spoko cos tam znajde :) troche :D

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 19:48_________________________________________________ze 4 kody chyba mam na ta chwile :)[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 19:50_________________________________________________Kimi mam kolejna koncepcje

tym razem bez wodotryskow[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 19:58_________________________________________________daj znac jak bedziesz na gg czy cos to Ci podesle :cool1:

Opublikowano

Ktoś używa jakiś supli Olimpu? Jakby co to zbieram punkty z opakowań, jakby nie były Wam potrzebne

spoko cos tam znajde :) troche :D

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 19:48_________________________________________________ze 4 kody chyba mam na ta chwile :)[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 19:50_________________________________________________Kimi mam kolejna koncepcje

tym razem bez wodotryskow[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 19:58_________________________________________________daj znac jak bedziesz na gg czy cos to Ci podesle :cool1:

:good: :good:

Pamiętaj Seba, chcesz mieć biceps wielki i twardy jedz więcej musztardy ;D[

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

heheheh mowisz ? :)

dzisiaj slyszalem ze trzeba jesc wiecej trufli :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: :hi: witam z wieczora
Opublikowano

a wszystko popijać wodą po parówkach

Opublikowano
  • Autor

siema Tomek :)

hehheeh kurde a opitolilbym parowke :P :gwizdanie:

Opublikowano

siema Tomek :)

hehheeh kurde a opitolilbym parowke :P :gwizdanie:

ale z musztardą :silacz: :silacz: :silacz::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

najgorsze ze wczoraj mialem w lodowce dzis brak... ;(

Opublikowano

no jestem ciekaw czy do rana snieg sie utrzyma

Opublikowano

A kto nie lubi :tongue4:

Frugo, deska przyszła :naughty:

Opublikowano

to co tu robisz, zakladaj :gwizdanie:

Opublikowano

czarna deska do "śliwkowego" wnętrza? Może jednak byśmy przemalowali z Wiktorem;p

Opublikowano
  • Autor

yyy jak to snieg ?? w stolnicy sucho[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 22:48_________________________________________________dzizas jakie puchy :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.