Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 11:42_________________________________________________matryca mi w lapku poszła ;/ to jest jakoś kompatybilne i byle jaka o tej samej przekątnej podchodzi czy dokładnie to samo muszę kupić?

producent i taśma do sprawdzenia (zamiennik jakiś znajdziesz)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba Ci allegro zostanie, lub duży internetowy sklep - wpiszesz symbol matrycy w szukajkę i coś wyjdzie;)

Opublikowano

no to zaraz wyruszamy w trase Belchatow-Piotrkow- Warszawa

Opublikowano
  • Autor

a ja warszawa lodz :)

Opublikowano

a ja Gdańsk Łódź :D :D :D

Ale nas po Polsce rzuca :D :D :D

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

siemanko z wieczorka :wink4:

Opublikowano

Jutro z DJ malujemy deske i a6tka niedługo będzie pewnie złożona w całości :naughty:

Opublikowano

No ja właśnie piorę welury;p

Opublikowano
  • Autor

k**wa patologia prawie 4 godziny :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :sick3:

ide sprawdzic plyn do wspomagania :) o ktorej jutro malujecie deche to podlece z oczkami moimi ;)[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 20:39_________________________________________________jesli moge oczyiscie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Myślałem tak między 12 a 16[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 20:52_________________________________________________Sebek to weź mi Olimp punkty jeżeli masz je w Łodzi :decayed:

Opublikowano

Myślałem tak między 12 a 16....

Szkoda, że to tak daleko :confused4: też bym podleciał :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Siema Mario, dj ma podobno w domu paprykarz szczeciński, wpadasz na kromala :>? :decayed:

Opublikowano

Siema Mario, dj ma podobno w domu paprykarz szczeciński, wpadasz na kromala :>? :decayed:

Kanapas z paprykaszczem jest gitez majonez :good: ale pykać 30km to trochę daleko :cool1::confused4:

Opublikowano

no kawałek masz jakby nie patrzeć. To co Sebek będziesz?

Opublikowano

Panowie, sam w to nie wierzę :decayed:

bartas1.jpg

w co :?:

[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 22:49_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Panowie, sam w to nie wierzę :decayed:

bartas1.jpg

Uploaded with ImageShack.us

nie wierze... :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 23:00_________________________________________________o f*ck

Dj takiego rezac chyba byś się nie podjął co?

Opublikowano

ja bym się nie podjął , tata zapewne tak, tylko jak patrzę na ten filmik, to uwierz mi, że bardzo tanio musieli megankę kupić, żeby się opłacało. Zrobili całkiem fajnie :wink4:

Opublikowano

mnie trasa zajela raptem 6 godzin :D na alejach jerozolimskich koles tak przypierdzielil ze nie wiadomo czym jechal no i niestety zgon na miejscu

Opublikowano

dj.....dowartosciowales sie... ciesze sie

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 00:28_________________________________________________mysle ze dawno ostro wp***dol nie dostales od... nie wiadomo skad

:blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.