Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

o gumkach tez :polew: :polew:

O ręczniku do ćwiczeń.... :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 13:37_________________________________________________Podjadę po Ciebie tak koło 17:30, 17:40 - będziemy jakby coś, w kontakcie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

hahahah

eee nie jade nie chce mi sie :polew: :polew: :polew: :polew:

robimy jakis konkretny trening ?? np moj ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak sa tajki to moze przyjade :P[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 16:24_________________________________________________jakos wczesniej tam bedziemy czy na 18 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak sa tajki to moze przyjade :P[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 16:24_________________________________________________jakos wczesniej tam bedziemy czy na 18 ?

ja zaraz wylatuję po Bartasa, myślę, że tak plus minus na 18, może parę minut przed będziemy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :hi: :hi: :hi:

Wy tu ciągle siłka siłka, a o jutrze nikt nie pisze? Jak, co gdzie? Jakożem student ze mnie tęgi ( :decayed:) wnioskuję, że na porę tą ową zimową miejscówa zmienia się na port. Godzina pewno zostaje? Ale bajer.

Nie ma co...

Zima nie chce przyjść, bo Lato nie chce odejść ... i nie polata się w tym roku na białym puchu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i odrazu lepiej a na silce ci bankow przejdzie zrobimy rozgrzeweczke na biezni i bedzie gitarka

:D

Misiek specjalnie dla Ciebie wykrecilem rybie oko na niedziele :):decayed:

:decayed: :decayed: :good: :good:

dziś idę do Gołego ale tak delikatnie :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 18:08_________________________________________________

bry :hi: :hi: :hi:

Wy tu ciągle siłka siłka, a o jutrze nikt nie pisze? Jak, co gdzie? Jakożem student ze mnie tęgi ( :decayed:) wnioskuję, że na porę tą ową zimową miejscówa zmienia się na port. Godzina pewno zostaje? Ale bajer.

Nie ma co...

Zima nie chce przyjść, bo Lato nie chce odejść ... i nie polata się w tym roku na białym puchu :)

Lato odejdzie :good: bez obaw jak Kurator wejdzie do PZPN i zobaczy jakie cuda tam się działy :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato odejdzie bez obaw jak Kurator wejdzie do PZPN i zobaczy jakie cuda tam się działy

Z jednej strony wkurza mnie jak gość robi przekręty i kapusty co miesiąc tyle co moja cała rodzina w rok nie zarobi, a z drugiej strony to i tak dla mnie są typy z wyższej pierdolencji więc leję na niego :) tylko, że zimy nie ma - szkoda :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie dla fruga, który bardzo mi pomógł przy malowaniu deski, a tym samym przyczynił się do końcowego wyglądu a6, jak i dla Seby, który zaszczycił nas swoją obecnością :decayed: Dzięki, chłopaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dJ zmierz ile tej folii potrzebujesz na tą blende na klapie bo coś tam mi zostało[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 22:51_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=WRyskOXVQOA&feature=player_embedded#!

Koksu rapuje ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co ze tylko tyle ?? przez caly wieczor ??

kuzwa Kimi Bartas myslalem ze cos napisza po silce ale widze ze chlopaki zanimogli :D

Bartas nie pier**l biesz wieksze ciezarki dawaj 8 :D hehehehe :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 02:17_________________________________________________a no Dj dziekuje za wyroznienie ta ja przyjechalem na robote az sie sr** chce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...