Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopaki ja jak jeszcze nie miałem siłki w domu i chodziłem do publicznych to z 5 które odwiedziłem najlepsza zdecydowanie jest AGATKA. Tu jest ich strona internetowa http://gymsystem.cba.pl/index1.html

Jak dla mnie ceny wporządku, sprzętu dużo, fajne maszyny, wolnych ciężarów, stojaków ławeczek itd nie brakuje. Klimat ekstra, dużo wielkich kolesi co mnie przynajmniej bardzo motywuje, są też jakies laseczki. No i wiele znanych sław regularnie ćwiczy np. Andrzej Maszewski ( były vc Europy w kulturystyce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W energymie nigdy nie byłem, ale patrząc po zdjęciach nie podoba mi się. Mówie Wam idzcie raz go AGATKI i zobaczycie że będzie Wam odpowiadać. W karnecie open są gratis 2 mycia auta w miesiącu ;D[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 14:16_________________________________________________http://www.facebook.com/media/set/?set=a.140336666038851.31379.140126242726560&type=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się w verze podobało? Dla mnie lipa ta siłka, wogóle klimatu hardcorowej pakerni nie ma i mało sprzętu.

totalne dno ... maszyny skurwiale jakies zero konfiguracji no zeby na modlitewniku pomijajac ze byl c**jowy jakis

max obciazenie bylo 40 kg ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

ogolny burdel ciezaru latasz i szukasz po calej silowni kazdy jak skonczy to zostawia tam gdzie skonczyl

jedna dzialajaca laweczka ktora mozna bylo regulowac ...

ogolnie wielkie jak ja pieprze i nic pozatym

no i pedalskie szafki ktore na dzien dobry nabily mi guza na glowie ...

nie lubie ...

:polew: :polew: :polew: Seba rozumiem, że nie polecasz lokalu :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać PAnowie i Panie port czy real. Osobiście wolę real bo do portu tylko DJ ma blisko :kox: acha będzie ktoś miał vaga chciałem logi porobić bo coś mi moja cacunia kuca. Dla zainteresowanych check się NIE ŚWIECI :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

port port piz*zi :P

ooooojjjjjjjj bardzo piz*zi :disgust: port port [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 16:46_________________________________________________

dobra ja się zaraz zmywam, "Myszę" muszę jeszcze umyć :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...