Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie koleś tylko laska.... pojechała.... po prostu nie zauważyła, że coś ma na szybie :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie koleś tylko laska.... pojechała.... po prostu nie zauważyła, że coś ma na szybie :D

:facepalm: :facepalm: :facepalm::nabijasie: jak można nie zauważyć naklejki na szybie :decayed:

Opublikowano
:hi: witam powrot ze stolycy 2godz wiec nie jest zle :) a teraz ide odpoczywac
Opublikowano

ja po urodzinach:) Jutro kochany poniedziałeczek... :decayed:

Opublikowano

Siemano z wieczora :hi: :hi: :hi:

Dzięki za miłe spotkanie i karty - fajnie było pośmigać na nowym torze :good: :good: :good:

frugodh - potwierdzam, Vera padaka jak .uj, pomijam już agresywne szafki, ale generalnie jakoś tak dziwnie tam, niewarte na pewno tej ceny :kwasny:

Dzięki za te namiary na Agatkę, sprawdzę na pewno, bo cena za miesiąc bardzo atrakcyjna.

Ktoś ma ochotę się wybrać ze mną na kontrolną sesyjkę we wtorek? :cool1: :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 21:57_________________________________________________

Co to ma być? :blink: :blink: :blink:

http://gymsystem.cba.pl/kontakt1.html

Seba, obczaj jaka profeska :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ja moge :>

:good:

Ale będziesz mógł tak koło 19-20? :mysli:

Opublikowano

po nocach bedziemy chodzic ;p wolal bym 18 bo bym wracal od Asi

Opublikowano

po nocach bedziemy chodzic ;p wolal bym 18 bo bym wracal od Asi

Dobra, postaram się jakoś wykombinować na 18. Zadzwonię do Ciebie jutro wieczorem i się ustawimy :wink4:

Opublikowano

Kimiasz we wtorek lepiej sie uklepniemy kolo 16. ja w tyrze do 16:30 siedze wiec luzz

Opublikowano

Kimiasz we wtorek lepiej sie uklepniemy kolo 16. ja w tyrze do 16:30 siedze wiec luzz

No widzisz ja raczej mogę później niż wcześniej, dlatego wstępnie zaproponowałem 19-20.

18 to najwcześniej, i to też nie na 100% :confused4:

Opublikowano

spoko, napisalem bo lepiej mi jechac od Asi w strone domu, niz jechac do domu na godzine i wracac spowrotem

Opublikowano

Chłopaki aktualnie Agatka jest na ulicy krzemienieckiej 2 za urzędem miasta

bo ją przenieśli rok temu, będziecie mieli ciutkę bliżej. Lece spać elo

Opublikowano

ouu fajnie[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 22:55_________________________________________________ale i tak daleko, szczegolnie ze wygladam przez okno i mam silke

Opublikowano

Chłopaki aktualnie Agatka jest na ulicy krzemienieckiej 2 za urzędem miasta

bo ją przenieśli rok temu, będziecie mieli ciutkę bliżej. Lece spać elo

Ok, dzięki za info :good: :good: :good:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 23:00_________________________________________________

To tam jakoś od Wileńskiej się trzeba wbijać? :mysli:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 23:02_________________________________________________

O, Seba, doleciałeś już :cool1: :cool1:

Opublikowano

:hi: witam po ciężkim weekendzie w Wawie i okolicach :wink4: paczka dostarczona, fotos też będzie :) jeszce raz wszystkim darczyńcom wielkie DZIĘKUJE[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 23:14_________________________________________________

Powitać PAnowie i Panie port czy real. Osobiście wolę real bo do portu tylko DJ ma blisko :kox: acha będzie ktoś miał vaga chciałem logi porobić bo coś mi moja cacunia kuca. Dla zainteresowanych check się NIE ŚWIECI :tongue4:

:polew::good:

Opublikowano

i tak nie dojechal :gwizdanie:

Opublikowano
:mysli: A co sie z chriss'em dzieje? żyje?
Opublikowano

:mysli: A co sie z chriss'em dzieje? żyje?

Był na spocie :gwizdanie:

Madzia, wstaw ten dyplom w wątku o akcji z paczką :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 23:24_________________________________________________

I na FB też wrzuć :wink4:

Opublikowano

:mysli: A co sie z chriss'em dzieje? żyje?

Był na spocie :gwizdanie:

Madzia, wstaw ten dyplom w wątku o akcji z paczką :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 23:24_________________________________________________

I na FB też wrzuć :wink4:

nie dzisiaj, dziś "zdycham" ale wstawię oczywiście, aha paczek tzn. pudeł było 13 :hi: dobranoc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.