Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dzielo sztuki normalnie :) [br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 18:39_________________________________________________widze ze sobota mizerna i coraz gorzej :/

Opublikowano

:hi:

kto dziś z nalepką a4klub z rejestracją EZG pomykał z anteną CB po Włokniarzy i skręcał w Konstantynowską około 11:40?? :)

dobranoc :tongue4:

Opublikowano

:hi:

kto dziś z nalepką a4klub z rejestracją EZG pomykał z anteną CB po Włokniarzy i skręcał w Konstantynowską około 11:40?? :)

dobranoc :tongue4:

B6 Avant to pewnie Magdalenah :wink4:

dobranoc :tongue4:

Opublikowano

ale facet za kierownicą był :)

Opublikowano

ale facet za kierownicą był :)

:mysli: :mysli: :mysli: niestety nie wiem czy małżonek Magdy lata :audi::no:

tak czy inaczej jak tu zajrzy to się przekonamy :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie spimy Pany :) i Panie ;)[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 23:42_________________________________________________ :gwizdanie:

Opublikowano

no nie spimy nie spimy :D gdzie dzisiaj?

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Pogoda typowo na Port :wink4:

Opublikowano

nie jest zle ja ide w pile grac na dworze :>

Opublikowano

nie jest zle ja ide w pile grac na dworze :>

:decayed: :decayed: :decayed:

Tak jest, nie wymiękamy :good: :good: :good:

Ale spocik chyba jednak pod daszkiem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Pany może coś zmienimy z tymi spotami a nie ciągle Port :mysli:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Pany może coś zmienimy z tymi spotami a nie ciągle Port :mysli:

No można by tylko port jest na tyle wygodny, że na łebek nie kapie i płacić nie trzeba. Ja niestety nie mam ( nie znam miejsca z daszkiem za free).

Opublikowano
  • Autor

nie jest zle ja ide w pile grac na dworze :>

ten co chorowal niedawno :D heheheh

hmmm jak nie port :mysli: :mysli: :mysli:

to chyba zostaje chmurka no bo co innego :/

galeria mala i pewnie dzisiaj tam jest od pyty ludzi no i $

silver bylby dobry tyle ze tez trzeba zaplacic

wiec nie wiem

na glowe moze nie padac jeszcze na lksie jakby wjechac sobie pod estakade tam przy dworsu no

tyle ze temperatura taka jak na dworze

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: moze u nas pod blokiem klys :decayed:
Opublikowano
:hi: bry
Opublikowano

mamy daszek [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 10:48_________________________________________________a monofaktura pod kinem

Opublikowano

:hi:

kto dziś z nalepką a4klub z rejestracją EZG pomykał z anteną CB po Włokniarzy i skręcał w Konstantynowską około 11:40?? :)

dobranoc :tongue4:

nie ja :] małż prawka nie ma , z racji choroby młodego to robiliśmy tylko atak na regionalną Biedrone i drugi atak na rynek po zakup choinki :D nie ma to jak angina przed świętami :kwasny: w morde!

Opublikowano

:hi:

kto dziś z nalepką a4klub z rejestracją EZG pomykał z anteną CB po Włokniarzy i skręcał w Konstantynowską około 11:40?? :)

dobranoc :tongue4:

nie ja :] małż prawka nie ma , z racji choroby młodego to robiliśmy tylko atak na regionalną Biedrone i drugi atak na rynek po zakup choinki :D nie ma to jak angina przed świętami :kwasny: w morde!

:disgust::kwasny::disgust::kwasny::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.