Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

cycki1.gif

pieeekna

oj swieta racja Panie Bartku :D

:good: :good: :good: :good:

lubie to!

Panton ma racje mozna dokupic packa

a co do tego co zamiesciles Remik powiem Ci ze wizualnie to wyglada naprawde fajnie :)

ciekawe jak z faktyczna jakoscia i sprawnoscia tej kamerki :) sa jakies filmy czy cosik ??

tamta co ja Ci pokazywalem contacz chyba miala 170 stopni kat widzenia :) troche fajniej wtedy :D

ale za ta cene to mysle ze mozna ja sprawdzic :):good:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 19:59_________________________________________________

to czemu nie bylo :polew:

bo dopiero teraz to znalazłeś :polew: :polew: :polew:

ale ramka czerwona w stopce kluje w galy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

SEBA

no tak. pewnie że można dokupić do gopro tylko to znowu kosztuje :) generalnie opcja "dokupić" mi się tutaj nie podoba. widziałem jakieś nagrania tym bzyczkiem co link wrzuciłem i wygląda dobrze.

chyba się zdecyduję... idę pogadać z mikołajem :cool1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pączek jakie zrobiłeś zaopatrzenie

Użytkownik o loginie pączek nie istnieje.

No no Remik zapodaj link do filmiku tez chetnie bym luknal :D [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 22:32_________________________________________________Chriss cwaniaczku[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 22:32_________________________________________________

no panowie czas na lancera w polskiej służbie KWP heh kilka spy foto z wczoraj

zapozyczone z innego forum hmmm ciekawe co ??

lancerevo08.jpglancerevo06.jpg

lancerevo09.jpglancerevo11.jpg

lancerevo13.jpglancerevo05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

nie spimy :) ja po 3 piwkach to moge siadac do robty :)[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:02_________________________________________________

przyjechał bymn na spocikz miłą checia tylko moja szarea myszka sie chowa przy waszych troche tak wstyd ;p

podajcie jakies dni godziny kiedy co i jak bedzie jakis sppocik a na pewno zagoszcze :)

standardowo to niedziela 18 port albo real ale to musisz sledzic watek na biezaco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEBA

ja myślałem o tym:

http://allegro.pl/kamera-sportowa-samochodowa-rejestrator-trasy-i1998406971.html

generalnie ja raczej nie będę kręcił w full HD tylko 720, więc tak bardzo mi nie przeszkadza że tutaj rozdzielczość ciut mniejsza. jak przeglądałem te gopro to ich zaletą jest 60fps przy 720, czego ta nie ma. poza tym zakładając ogólne walory użytkowe dla mnie różnic nie widzę.

pomijam sam fakt że ta mi się wydaje jakaś taka mniej rzucająca się w oczy :)

dobry sprzęt i cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo fajna maszynka i na BBS Klysiu by sie posikal :D:good: :good: :good:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:24_________________________________________________

przyjechał bymn na spocikz miłą checia tylko moja szarea myszka sie chowa przy waszych troche tak wstyd ;p

podajcie jakies dni godziny kiedy co i jak bedzie jakis sppocik a na pewno zagoszcze :)

a Ty sie przestan mazac tylko wpadaj przeca nasze to tez praktycznie serie :) praktycznie ;):D

moja napewno :D a nie czekaj mam pokrywe silnika od avf :D to juz moge powiedziec ze stuningowalem :P:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: witam z rana i spadam do gostynina

:decayed: :decayed: :decayed:

ja toże lece tylko, że ja do Łęczycy, Kłodawy, Bogusławic, Izbicy Kujawskiej, Lubrańca, Chodcza itd. :gwizdanie: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: witam z rana i spadam do gostynina

:decayed: :decayed: :decayed:

ja toże lece tylko, że ja do Łęczycy, Kłodawy, Bogusławic, Izbicy Kujawskiej, Lubrańca, Chodcza itd. :gwizdanie: :kwasny:

:blink: loo ten to sobie w zyciu polata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no i widzisz bo akurat w ta niedziele nie wiem czy wszyscy dadza rade ja mysle ze bym chyba dal tyle ze w poznijszej godzinie np kolo 20ej :)

moze jakis nocny spocik ;)

Ile Chuck Norris jest w stanie zrobić pompek?

Wszystkie. [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 09:13_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile Infect za sesje wzail:P

dżentelmeni o finansach nie rozmwiają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziu ale przekozaczne BBS-y :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...