Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystkie. [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 09:13_________________________________________________

Najman ty się weź może za muzykę :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry::kawa: ten Najman to jak polska Angelina, przerost ego :kwasny:
Opublikowano

:hi:Można by było o 20 się spotkać w niedziele .Nejman to śmiech na sali

Opublikowano

A co byście powiedzieli na czwartek?

Opublikowano

A co byście powiedzieli na czwartek?

mi osobiście bardziej czwartek niż niedziela :good::wink4:

Opublikowano
  • Autor

hmm no moze i w czartek bym dal rade ;) :>

Opublikowano
  • Autor

widzieliscie ;)

a ja dzis zrobilem progres :D 100 na klate poszla :D :D :D

czyli jest postep :D Frugo :P gonie Cie :P heheheh jeszcze 30 lat i bedzie git

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Seba gratuluje, teraz już z górki :decayed: ja sobie z okazji świąt zrobiłem prezent i trochę siłke doposażyłem ;D już mam tyle sprzętu że nie było by sensu gdziekolwiek do publicznej chodzić. Jakby ktoś słyszał że jest n sprzedaż jakis używane rower spiningowy dajcie znać bo przydałoby się do aerobów

Opublikowano
  • Autor

hyhyhyh fajnie :) spoko jak mi sie cos zuci na uszy dam znac :):good: :good: :good:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 20:59_________________________________________________stare ale moze ktos nie widzial

Opublikowano

Widzieliscie ta kose juz Audi S3 3.2lt Turbo 800PS HD(720p) takie cos z a4 wymodzic :naughty:

na początku nie wiedziałem które to HD z które HP w opisiku przy linku :)

zresztą różnica niewielka ;D

Opublikowano

stabilizuje prąd w dyliżansie

Opublikowano
  • Autor

to pewnie tak samo działa jak magiczna kredka do glebokich rys na TV MAngo :D[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 05:14_________________________________________________nie no Lodziaki nie spimy kurna zwiedzamy :D ogien na tloki i jazda juz sroda przeciez :D:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi::decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano
:hi: nie spimy lece do gostynina chyba po raz ostatni w tym roku
Opublikowano
  • Autor

jak zawsze gwardia stoi na straży : D

:hi: :hi: :hi: :hi:

Mario ja chyba dorastam do decyzji ze jednak ten wozek slidetr do kamery zrobie na Twoim patencie

i kolkach z deskorolki na lozyskach zeby bylo elegancko do tego dokupie jeszcze 2 rurki i bedzie 2 metrowa

trasa wiec bedzie mozna ja przedluzac jakos nagwintuje cosik i bedzie gitara :P[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 07:14_________________________________________________siema Tomku :):hi:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 07:14_________________________________________________no i nie powiem ze mnie korci zrobienie takiej stabilizacji co sie nosi w reku :D:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

jak zawsze gwardia stoi na straży : D

:hi: :hi: :hi: :hi:

Mario ja chyba dorastam do decyzji ze jednak ten wozek slidetr do kamery zrobie na Twoim patencie

i kolkach z deskorolki na lozyskach zeby bylo elegancko do tego dokupie jeszcze 2 rurki i bedzie 2 metrowa

trasa wiec bedzie mozna ja przedluzac jakos nagwintuje cosik i bedzie gitara :P[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 07:14_________________________________________________siema Tomku :):hi:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 07:14_________________________________________________no i nie powiem ze mnie korci zrobienie takiej stabilizacji co sie nosi w reku :D:decayed: :decayed: :decayed:

:good: :good: :good: będziesz potrzebował narzędzi lub innej pomocy to dawaj jak w dym :wink4::good:

ewentualnie zbierz wszystkie części i podlatuj do mnie to w garażu będziemy rezać :decayed: :decayed: :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Witam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.