Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

uuuuaaaaaa

jakis szerszy opis spotkania ?? :D:naughty: :naughty: :naughty:

to ja lece na silke :P samo sie nie podniesie ;)

Seba nie badz taki ciekawy :> ale moge Ci troszke zdadzic ze bylo spokojnie :decayed:

byli świadkowie i nawet życzeń ode mnie światecznych nie chciał :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panie i Panowie był ktoś z Was w klubie ,,Pomarańcza" w Łodzi ? Tym co otworzyli pod koniec listopada? Jak wrażenia? :gwizdanie:

Opublikowano

Panie i Panowie był ktoś z Was w klubie ,,Pomarańcza" w Łodzi ? Tym co otworzyli pod koniec listopada? Jak wrażenia? :gwizdanie:

wrażenia opisywali ci co byli na otwarciu na forum prasowym- niepochlebnie czy to prawda? trzeba sprawdzić :]

Opublikowano

na otwarciu nic nie bylo widac, tyle gazu lzawiacego bylo w srodku.

Opublikowano
  • Autor

Panie i Panowie był ktoś z Was w klubie ,,Pomarańcza" w Łodzi ? Tym co otworzyli pod koniec listopada? Jak wrażenia? :gwizdanie:

podobno straszna wies pelno plstikowcyh dajek z gimnazjum i skoksowanych baranow :)

bylo moich 3 kumpli i powiedzieli ze jzu tam nie pojda wiecej :)

Opublikowano

Dobrą renomę ma Bedroom :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Mario ja lece jak cos ustalicie daj mi znac na sms

Opublikowano

Mario ja lece jak cos ustalicie daj mi znac na sms

:good: :good: :good:

Opublikowano

Mario co ustalamy ?? :mysli: gdzie i kiedy

Opublikowano

Mario co ustalamy ?? :mysli: gdzie i kiedy

Myślę, że ok. 20-tej tak na godzinkę pod Realem jak za dawnych, dobrych czasów :wink4: lub Port w ostateczności :cool1:

Opublikowano

Mario co ustalamy ?? :mysli: gdzie i kiedy

Myślę, że ok. 20-tej tak na godzinkę pod Realem jak za dawnych, dobrych czasów :wink4: lub Port w ostateczności :cool1:

poslusznie melduje ze bede :decayed:
Opublikowano

:good: :good: :good:

reszta chętnych jak będzie miała ochotę to oczywiście też zapraszamy :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

ale port?

Real :good: chyba, że większość chce Port :gwizdanie: jeszcze do uzgodnienia :cool1:

Opublikowano

uuuuaaaaaa

jakis szerszy opis spotkania ?? :D:naughty: :naughty: :naughty:

to ja lece na silke :P samo sie nie podniesie ;)

oj wypraszam planuje jutro przyjsc bo juz jestem na urlopie :)

Seba nie badz taki ciekawy :> ale moge Ci troszke zdadzic ze bylo spokojnie :decayed:

byli świadkowie i nawet życzeń ode mnie światecznych nie chciał :polew: :polew:

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 16:37_________________________________________________wole real bo i tak dlugo nie bedziemy stac jak Mario mowi ze godzinke no to wydaje mi sie ze az tak nie zmarzniemy zreszta nie jest zimno, ale dostouje sie do wszystkich
Opublikowano

ja tez moge chciec real :decayed: solidarnosc Tomków :decayed:

Opublikowano

Pomarańcza- nie polecam, kilka małych sal, dużo gówniarstwa, drogo wejście. Byłem pierwszy i ostatni raz.

Opublikowano
Opublikowano

:hi:

I był ten spocik dziś? Nie mogłem niestety być a jutro pomykam do siebie...

Życzę więc wszystkim miłych pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia !!!

I do zobaczenia w Nowym Roku :)

Opublikowano

ale cisza czy wszyscy juz spia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.