Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Wesołych Świąt Panie i Panowie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

_4570_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wybiera się ktoś może z Was do klubu ,,Pomarańcza" na Al. Piłsudskiego? ja próbuje zarezerwowac bilet gdzieś, ale nawet nie odbiera nikt :/ więc szukam jakiejś miejscówki dla 2 osób na sylwka... jakieś propozycje? :gwizdanie: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie obudziłes ludzie rezerwacje robia 2/3 mc wczesniej nic nie słyszałem o wolnych mieiscach :confused4:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 22:51_________________________________________________tobi uzupełni profil :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie. Mam jeszcze kilkadziesiąt minut mojej jakże krótkiej sławy - otóż dziś kończę 21 lat. Całe 21 :)

Ale piszę, by złożyć wszystkim życzenia - wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, pomyślności :decayed: :decayed: Szampańskiej imprezy sylwestrowej i mocnych postanowień na nowy rok.

Btw. ramki kupię, ale jeszcze nie teraz, bo nie mam kasy.

Tomek - ja jechałem służbowym fordem transitem, miałeś prawo mnie nie zauważyć ;)

A dzisiaj jadę sobie proszę ja Was do infosysu, wjeżdżam na parking jako zaopatrzeniowiec do bufetu, toczę fele, toczę i nagle przede mną pojawia się czarny avant b7 z ramkami naszymi. Lampy z tyłu zafoliowane na ciemno i jakaś wlepa. Któż to taki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie. Mam jeszcze kilkadziesiąt minut mojej jakże krótkiej sławy - otóż dziś kończę 21 lat. Całe 21 :)

....

Wszystkiego Najlepszego byku :good: :good: :drunk: :drunk: :drunk::boobs: :boobs: :boobs::banan3: :banan3: :banan3::wink4: :wink4: :wink4: :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Kamilu Pingwinie wszystkiego naj naj :) nie to zebym Ci przypominal ze stara d*pa jestes :P:):good: :good: :good:

a tu swiateczny prezent dla wszystkich Panow :P no moze i Pan tez jak lubia :P

31891fb779a6760703074ef06d34d193.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

W ten wieczór Wigilijny niech przy Waszym stole panuje zgoda i miłość, a poczucie rodzinnego ciepła i jedności będzie mocnym fundamentem, dodającym sił i odwagi podczas podejmowania najwazniejszych życiowych decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wszystkiego fajnego i jeszcze karpia zdechłego. No i takiej dużej nieświeżej choinki, na której dyndają Muminki.Kasjera z Biedronki, co szybko kasuje. Wody, która się nie psuje. Potraw dużo, byle świeżych. Barszczu białego z odnóżami jeży. Prezentów dostawać wcale nie musicie - mój adres znacie, więc mi je podrzucicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku! Niech tegoroczne Święta przyniosą Wam wiele radości, uśmiechu, miłości najbliższych. Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia a Nowy Rok niech będzie dla Was najszczęśliwszym rokiem pod słońcem!

:hi:

Wszystkiego najlepszego! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie obudziłes ludzie rezerwacje robia 2/3 mc wczesniej nic nie słyszałem o wolnych mieiscach :confused4:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 22:51_________________________________________________tobi uzupełni profil :cool1:

wiedziałem, że nie zabraknie tego typu komentarzy.... :gwizdanie:

już mamy miejscówke na sylwestra 2011 ;]

Grozzzziszzz Mi? :naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...