Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chlopaki POMOCY !

!@#$%^&*() SKRADZIONO DZISIAJ W NOCY MOJE AUDI ! !

...

Współczuję straszliwie ;( ;( ;(

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

mam dwa pomysly :) odnosnie zabezpieczen na takie sytuacje

ale to pogadamy na spocie bo nie chce tu pisac :)

Opublikowano

mam dwa pomysly :) odnosnie zabezpieczen na takie sytuacje

ale to pogadamy na spocie bo nie chce tu pisac :)

kiedy teraz Spocik :mysli::naughty:

tak swoją drogą najlepsze są systemy najprostsze lub te, których się te sk#$%@#ny nie spodziewają :good:

Opublikowano
  • Autor

:bry: Seba co ty tu wiesniaka pokazujesz? kolejny udany tunning? masakra te felgi :kwasny:

duze kolo to podstawa Madziu :D:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 14:25_________________________________________________

mam dwa pomysly :) odnosnie zabezpieczen na takie sytuacje

ale to pogadamy na spocie bo nie chce tu pisac :)

kiedy teraz Spocik :mysli::naughty:

tak swoją drogą najlepsze są systemy najprostsze lub te, których się te sk#$%@#ny nie spodziewają :good:

no i ja wlasnie mam pewien pomysl ;)

spot ja to chyba dopiero 22 stycznia :confused4:

Opublikowano

:doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1:

do 22 stycznia to ja umrę z ciekawości :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to moze na ircu bo ja tez ciekawy jestem

Opublikowano

ja zaraz lecę do miasta więc chyba się nie dowiem ;( :wink4:

Opublikowano

Seba chce nam auta pilnowac :gwizdanie:

Opublikowano

Johny obstawiam ze twoja a4 bedziesz mogl szukac juz od jutra w PO na gieldzie sorki ze tam mowie ale nie ludz sie ze sie znajdzie :gwizdanie: na zlodzieja nie ma sposobu :confused4:

Opublikowano
  • Autor

spokmo mozemy sie zgadac na ircu wieczorem ale to zadna specjalna sprawa po prostu taki myk ktory nie zapobiegnie przed kradzieza ale moze pomoc w identyfikacji :decayed:

Opublikowano

Duże koło ? te to chyba gosciu dźwignął z jakiejś karuzeli..... :kwasny: u mnie słuch nie zawiódł i poszedł napinacz paska wielorowkowego :gwizdanie: poniewaz do rozrządu zostało 2 tys to mechanik się męczy :> sam chciał :) mówiłam że łatwo nie bedzie :cool1:

Opublikowano

Powitać łodzkie bandziochy. Chciałem się z Wami podzielić smutną dla mnie wiadomością. CHECK k**wa MI SIĘ ZAPALIŁ

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: nie dawaj zonie prowadzic :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:Kurcze szok z tym audi ale to już wydaje mi sie ze było planowane .klys na giełde to chyba nie po szopach tzeba lukac .Unas bod blok nie nie obrażając nikogo czesto z zgierza jezdza po nocach ze 3 mc temu somsiadowi wzieli golfa 4 i sie nie znalazł do tej pory :confused4:

Opublikowano

:hi:Kurcze szok z tym audi ale to już wydaje mi sie ze było planowane .klys na giełde to chyba nie po szopach tzeba lukac .Unas bod blok nie nie obrażając nikogo czesto z zgierza jezdza po nocach ze 3 mc temu somsiadowi wzieli golfa 4 i sie nie znalazł do tej pory :confused4:

ja nie mowie o naszej pseudo gieldzie tylko o tej na Plewiskach w Poznaniu
Opublikowano

Powitać łodzkie bandziochy. Chciałem się z Wami podzielić smutną dla mnie wiadomością. CHECK ku*** MI SIĘ ZAPALIŁ

ranyyyy ........co za kuźwa uparty engine, niedopieszczony? :mysli:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 22:30_________________________________________________

:hi:Kurcze szok z tym audi ale to już wydaje mi sie ze było planowane .klys na giełde to chyba nie po szopach tzeba lukac .Unas bod blok nie nie obrażając nikogo czesto z zgierza jezdza po nocach ze 3 mc temu somsiadowi wzieli golfa 4 i sie nie znalazł do tej pory :confused4:

ja nie mowie o naszej pseudo gieldzie tylko o tej na Plewiskach w Poznaniu

może jakis z poznaniaków by zajrzał.... :mysli:

Opublikowano

a ja po nowym roku rozrzad zmieniam i chyba jakis wirus to tak na marginesie bo wlasnie doliczylem sie km ze trzebz by go robic

Opublikowano

mnie sie włączyła przypominajka :kwasny:

Opublikowano

ale Ty umiesz chociaz sam :gwizdanie:

Opublikowano

tylko, że dojdą jeszcze szklanki i uszczelniacze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.