Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

:siema:
Opublikowano

:siema:

Może w końcu zaczniecie się zapisywać na Bukowinę :mysli: :?: :mysli:

Opublikowano

:hi: :hi: o qrczaczek snieg spadl jestem ciekaw kiedy sie rozpusci[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 08:45_________________________________________________

:siema:

Może w końcu zaczniecie się zapisywać na Bukowinę :mysli: :?: :mysli:

Kasia my juz jestesmy zapisani :)

Opublikowano
:hi: siema
Opublikowano

:hi: bry[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 11:00_________________________________________________

to zmień nicka na bartek1605__VIP :polew:

:polew: :polew: :good:

Opublikowano

:hi: bry[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 11:00_________________________________________________

to zmień nicka na bartek1605__VIP :polew:

:polew: :polew: :good:

witaj, bylem przed chwila w ośrodku nawet myslalem zeby wejsc w odwiedziny ale nie chce zeby mnie szefunio przylookal ze chodze do osrodka teraz

Opublikowano

:hi: bry[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 11:00_________________________________________________

to zmień nicka na bartek1605__VIP :polew:

:polew: :polew: :good:

witaj, bylem przed chwila w ośrodku nawet myslalem zeby wejsc w odwiedziny ale nie chce zeby mnie szefunio przylookal ze chodze do osrodka teraz

czyj ? mój czy twoj ? :> zresztą dziś mam napięty grafik i zaraz mi biurka widać nie będzie :kwasny: przerwa śniadaniowa w południe :> następna w chacie chyba chociaż mnie dziecko do portu ciągnie po pracy :)

Opublikowano

:hi: bry[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 11:00_________________________________________________

to zmień nicka na bartek1605__VIP :polew:

:polew: :polew: :good:

witaj, bylem przed chwila w ośrodku nawet myslalem zeby wejsc w odwiedziny ale nie chce zeby mnie szefunio przylookal ze chodze do osrodka teraz

czyj ? mój czy twoj ? :> zresztą dziś mam napięty grafik i zaraz mi biurka widać nie będzie :kwasny: przerwa śniadaniowa w południe :> następna w chacie chyba chociaż mnie dziecko do portu ciągnie po pracy :)

moj szef, co mi do Twojego mnie nic nie zrobi tylko Tobie jak cos :)

Opublikowano

o qrna ale się tu kolorowo zrobiło :polew: sama śmietanka :shocked:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 13:46_________________________________________________smolu-gratulacje nie ważne dziewczynka czy chłopak ważne by zdrowe było :wink4:

Opublikowano

o qrna ale się tu kolorowo zrobiło :polew: sama śmietanka :shocked:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 13:46_________________________________________________smolu-gratulacje nie ważne dziewczynka czy chłopak ważne by zdrowe było :wink4:

a propos Krzychu.....a u ciebie bedzie chłopczyk czy kobiałka? :>

Opublikowano
Opublikowano

Tomek chyba Ci się nudzi :gwizdanie: ...... o fuj :sick3:

Opublikowano

Tomek chyba Ci się nudzi :gwizdanie: ...... o fuj :sick3:

Nie no, robię na uczelnie jeden projekt :)

Opublikowano

o qrna ale się tu kolorowo zrobiło :polew: sama śmietanka :shocked:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 13:46_________________________________________________smolu-gratulacje nie ważne dziewczynka czy chłopak ważne by zdrowe było :wink4:

a propos Krzychu.....a u ciebie bedzie chłopczyk czy kobiałka? :>

jeścio ni wiadomo :wink4: a może będzie niespodziewajka :evil:
Opublikowano

To bardzo pilnie i uważnie go robisz :cool1: nic Cię widzę nie rozprasza :tongue4: a jak twoja buzia? opuchlizna zeszła?

Opublikowano

To bardzo pilnie i uważnie go robisz :cool1: nic Cię widzę nie rozprasza :tongue4: a jak twoja buzia? opuchlizna zeszła?

Opuchlizna jeszcze jest, ale juz normalnie mowie i prawie normalnie moge jesc wiec z dnia na dzien coraz lepiej :notworthy:

Opublikowano

o qrna ale się tu kolorowo zrobiło :polew: sama śmietanka :shocked:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 13:46_________________________________________________smolu-gratulacje nie ważne dziewczynka czy chłopak ważne by zdrowe było :wink4:

:bry: :bry: . To To najważniejsze

Opublikowano

jeja ale tutaj cisza panuje no katastrofa po prostu

Opublikowano

trenują przed Bukowiną

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.