Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siena :tongue4:

różowy feeeeeeeeee :sick3:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siena :tongue4:

różowy feeeeeeeeee :sick3:

myslalem ze cie rozyk jara :naughty::kox:
Opublikowano

siena :tongue4:

różowy feeeeeeeeee :sick3:

myslalem ze cie rozyk jara :naughty::kox:

chyba nie mnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 07:57_________________________________________________zajeb... mi samolot w niedz a już myślałam że do Bukowiny przylecę :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

Dj - no w miare sie udal ;)

Misiek - nom nie powala nawet nie chce myslec co tam bedzie bo za kielcami to praktycznie drogi nie ma same roboty ;)

Czesc Aniu :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

cześć Seba :evil: :evil: :evil:

Opublikowano
:hi: w środku tygodnia ;)
Opublikowano
  • Autor

cześć Seba :evil: :evil: :evil:

:kox::decayed: :decayed: :decayed:

co tam jak tam sie dobrego dzieje :)

Opublikowano

cześć Seba :evil: :evil: :evil:

:kox::decayed: :decayed: :decayed:

co tam jak tam sie dobrego dzieje :)

samolot jej uciekl :kox::polew:
Opublikowano
  • Autor

hhehe no czytalem

a Ty co taki rozowy ?? damn niedlugo tylko ja tu zostane bez kolorku ;)

Opublikowano

hhehe no czytalem

a Ty co taki rozowy ?? damn niedlugo tylko ja tu zostane bez kolorku ;)

duzo landrynek jadlem i do Mariana sie przytulalem :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

hhehe no czytalem

a Ty co taki rozowy ?? damn niedlugo tylko ja tu zostane bez kolorku ;)

:hi:

Seba i ja :D

Opublikowano
  • Autor

:decayed: :decayed: :decayed:

zostaniemy czarnuchami :P

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

zostaniemy czarnuchami :P

nie no czarnuchami to nie niebieskimi co najwyzej :D

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

zostaniemy czarnuchami :P

wolal bym zebys nie mowil do mnie przy reszcie chlopakow czarnuchu
Opublikowano
fis klamie ch*** podaje 7

ale Cie okłamuje... :P no qrcze :naughty:

współczuje jechać prawie 8h, ale teraz u nas niestety takie są standardy Euro 2012 :>

Opublikowano
  • Autor

nom masakra byla wczoraj :) ale zrobilem sobie 3 drinusie po powrocie :P i juz gitara zapomnialem :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

:wallbash: :wallbash: :wallbash: 7,5 godzinny z zakopca do warszawy

sie robola zachcialo zdejmowac rusztowanie na moscie ku*** gamonie zamkneli droge na ponad godzine :wallbash: :wallbash: :wallbash:

korek nie wiem ile mial kilometrow ale byl meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeega i to na obwodnicy kielc masakra

ale za to trasa lodz - warszawa - zakopane - warszawa na jednym baku czyli jakies 150 - 430 - 430 czyli jakies 1000 km na ok 58 litrach 5,8 ;)

znosnie ;) fis klamie ch*** podaje 7 :kwasny::decayed::naughty: :naughty: :naughty:

ale Panowie i Panie ile sniegu jest w zakopcu to masakra z nocy 20-30 cm na odsniezonym aucie :D

warunki narciarskie wysmienite :D :D :D tylko google potrzebne :P

faktycznie trochę męczarnia chyba lepiej było się wrócić i gierkówką lecieć przez Częstochowe

ja byłem na początku grudnia w zakopcu to z pabianic 3,4h

Opublikowano

nom masakra byla wczoraj :) ale zrobilem sobie 3 drinusie po powrocie :P i juz gitara zapomnialem :decayed: :decayed: :decayed:

ale pamietasz cos wogole z wczorajszego dnia po tych drinusiach :decayed:
Opublikowano

nom masakra byla wczoraj :) ale zrobilem sobie 3 drinusie po powrocie :P i juz gitara zapomnialem :decayed: :decayed: :decayed:

ale pamietasz cos wogole z wczorajszego dnia po tych drinusiach :decayed:

dobry drinuś nie jest zły :naughty: :naughty: :tongue4: :tongue4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

nom masakra byla wczoraj :) ale zrobilem sobie 3 drinusie po powrocie :P i juz gitara zapomnialem :decayed: :decayed: :decayed:

ale pamietasz cos wogole z wczorajszego dnia po tych drinusiach :decayed:

dobry drinuś nie jest zły :naughty: :naughty: :tongue4: :tongue4: :wink4: :wink4:

Mario ty nie mozesz pamietaj :gwizdanie: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.