Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przywieź na spota to ognisko się zrobi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

remik - to kłatro to w grill, czy emblemat na klapę?

Opublikowano

u... widzę sami bogacze. wszystko palą albo na śmieci... :embarrassed:

to jest jeden z powodów dla których czasem aż ręce opadają jak się czyta to forum. dziękuję za ten cenny wkład w dyskusję. jak ktoś na prawdę coś będzie chciał "a nóż widelec" to niech się odezwie. :hi:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 22:40_________________________________________________klapa z tyłu. tam chyba z jednej strony miałem A4 a z drugiej 2.0T (T czerwone) i quattro pod spodem takie podłużne.

Opublikowano

Remek mam uzywana choinke zapachowa nie chcesz moze ? w audi wozona :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Remik Turbo znaczek czy turbina :P

Opublikowano

Remik Turbo znaczek czy turbina :P

a to nie to samo? :naughty::kox:

... znaczek :)

Opublikowano

turbo mi się nie przyda, quattro może i nawet, natomiast na razie jeszcze się wstrzymam:)

Opublikowano

Remek mam uzywana choinke zapachowa nie chcesz moze ? w audi wozona :polew: :polew:

Bartas ogarnij się chłopie.... :punish:

Opublikowano

turbo mi się nie przyda, quattro może i nawet, natomiast na razie jeszcze się wstrzymam:)

jak chcesz to powiedz. zapakuję na spota i dam ci i tyle.

Opublikowano

powiedziałbym coś, ale niektórzy mogą się znów wkurzyć :decayed:

Remik - dzięki wielkie, jeszcze do znaczków daleka droga, ale dziś postawiłem większy krok - auto przeszło przegląd;] Jak się dowiedziałem, koleś twierdzi, że zrobił mi przysługę, bo ponoć po każdej kolizji, wymagana jest ponowna legalizacja butli lpg - nie chcę się dziś zagłębiać w przepisy, ale jeśli tak, to może i mi pomógł...

Opublikowano

dobra żeby była już jasność co do tych znaczków. mam dokładnie te:

http://www.millteksport.com/media/custom/254.jpg

:decayed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 23:20_________________________________________________dj. no to pięknie. jak jesteś zadowolony to git. :good:

klep ją i przjedź żebyśmy zobaczyli :)

Opublikowano

rem1k, dasz radę te dywaniki na spota przytargać do przymiarki?

Bo ja mam taką padakę, że wstyd :gwizdanie:

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 23:49_________________________________________________No i ile jakby co byś sobie za nie życzył papierów?

Opublikowano
  • Autor

siema Rafal :P:naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

A kiedy teraz i gdzie spot się szykuje, tak jak w nagłówku ??

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 06:20_________________________________________________

A kiedy teraz i gdzie spot się szykuje, tak jak w nagłówku ??

18.00 ale najprawdopodobniej IKEA :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
:siema: [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 08:06_________________________________________________Seba jak tam dzilasz troche :naughty: :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

- komplet gumowych dywaników petex (2 sezon używane). stan bdb.

za ile ?? bo bym chętnie wymienił sobie mój dziurawy oryginał :P

Opublikowano
  • Autor

:siema: [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 08:06_________________________________________________Seba jak tam dzilasz troche :naughty: :gwizdanie: :kox:

widze ze parcia nie ma :P dzis bedzie :)

Opublikowano

:siema: [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 08:06_________________________________________________Seba jak tam dzilasz troche :naughty: :gwizdanie: :kox:

widze ze parcia nie ma :P dzis bedzie :)

:good::dance:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.