Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 09:16_________________________________________________kolejny egzamin :thumbdown:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przeglądam tak zdjęcia ze spotów i powiem Wam szczerze, że przydałaby się jakaś impreza.. :decayed:

Dobrze gada :good: a coś szerzej na ten temat :)

Opublikowano

Bazyliszek :kox:

Opublikowano

Bazyliszek :kox:

:dance::drunk::dance: :beer1: :thumbup::drunk::boobs::banan1:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 09:41_________________________________________________co myslkicie o takiej pazdzierzycy :mysli:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 09:43_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-quattro-sekwencja-lpg-C22323833.html
Opublikowano

zmieniany przodek

Opublikowano

bo przód był walony i dlatego trafił do polandi....(ze Szwajcarii mało kiedy nie trafia walony)

Kłysek nie pchaj się w ten silnik :gwizdanie:

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 10:24_________________________________________________ostatnie zdjęcie - zobacz po prawej stronie jak są spasowane drzwi do deski.... strzał mógł być porządny

Opublikowano

bo przód był walony i dlatego trafił do polandi....(ze Szwajcarii mało kiedy nie trafia walony)

Kłysek nie pchaj się w ten silnik :gwizdanie:

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 10:24_________________________________________________ostatnie zdjęcie - zobacz po prawej stronie jak są spasowane drzwi do deski.... strzał mógł być porządny

[/quot

bo przód był walony i dlatego trafił do polandi....(ze Szwajcarii mało kiedy nie trafia walony)

Kłysek nie pchaj się w ten silnik :gwizdanie:

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 10:24_________________________________________________ostatnie zdjęcie - zobacz po prawej stronie jak są spasowane drzwi do deski.... strzał mógł być porządny

juz przuwalzylem :confused4: tak tylko sobie ogladam czym teraz polatac :gwizdanie: blo moje 1.6T+Q juz mi jakos nie lezy :przebiegly:

Opublikowano

nie to żebym coś sugerował :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232210.0

:slina: zebym tylko mial tyle PLN-ów :gwizdanie:
Opublikowano

nie pamiętasz u kogo ? :)

chyba u Musti-ego - skrobnij do niego PW może jeszcze ma :wink4:

oooookkk :good:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 12:30_________________________________________________ :bry:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 12:31_________________________________________________

kanu, u mnie parcia nie ma, tym bardziej, że to są do B7 i jak patrzyłem na zdjęcia, to np. pasażer przód różni się krojem znacznie od tych w B5.

Jakbyś się zdecydował, to nie ma problemu :wink4:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 19:11_________________________________________________

Ale tak teraz myślę.... Może by te znaczki "DTM" zapodać? :naughty: :naughty: :naughty:

albo MTM :>[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 12:44_________________________________________________

Przeglądam tak zdjęcia ze spotów i powiem Wam szczerze, że przydałaby się jakaś impreza.. :decayed:

popieram :good:

Opublikowano

kolejny egzamin :thumbdown:

kłysiu rozumiem, że kolejny rowerzysta :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano
  • Autor

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

TOP GEAR MARAUDER 17 SEASON

Opublikowano

kolejny egzamin :thumbdown:

kłysiu rozumiem, że kolejny rowerzysta :confused4: :confused4: :confused4:

nie teraz bardziej banalna sprawa :tongue4:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 17:10_________________________________________________

nie to żebym coś sugerował :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232210.0

:slina: zebym tylko mial tyle PLN-ów :gwizdanie:

:hi:.Klyś forsy jak lodu w skarpecie wal w b8 a nie :naughty:

chyba w skarpedcie kupa smrodu :kox:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 17:10_________________________________________________nahfajniej jak wyjezdzal z pod TESCO :polew:
Opublikowano

:hi:

!

Gdzie znaleźć taką żonę ???!!!

Opublikowano

jeszcze nie znalazłem takiej :polew: :polew:

Opublikowano

rkwon niezly

Opublikowano

A spocik standardowo w niedziele będzie?

Opublikowano

A spocik standardowo w niedziele będzie?

:good: oczywiscie :decayed:
Opublikowano

A spocik standardowo w niedziele będzie?

:good: oczywiscie :decayed:

To super moge dziś :drunk: Bo tydzień temu na sobotni nie byłem w stanie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.