Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra smolu to wstrzymujemy się, ale jakby co to ja jestem chętny do kupna tych rameczek no i bardzo chętnie kupiłbym sobie tą nakejkę ŁDZ bandy, pisałem już do tego chłopaka co się tym zajmował.

to jak dzisiaj? Bo nie wiem dokładnie jakie plany..

obawiam sie ze juz ich nie ma :gwizdanie: ale to tylko moja przypuszczenia :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no dobra do końca mc czekamy i zamawiamy :good: nie wiem jak dziś biało jest :naughty:

Opublikowano

nie wiem jak dziś biało jest :naughty

zatrudnimy sie do odsniezania parkingu pod realem :polew: :polew:
Opublikowano

Może być REAL, jak będzie zimno, można wejść do środka :D

Opublikowano

Hejo :hi:

Łee, smolu, jak 7,50 sztuka to zamawiamy :cool1: 15zł i gitarka. Gdzie to się zamawia?

Poczekamy jeszcze z tym zakupem może inni jeszcze będą chcieli kupić te ramki, to kupi się więcej kompletów. Co Ty na to?

Noo ja jak mowilem na 1 ramke się pisze..

Opublikowano
Noo ja jak mowilem na 1 ramke się pisze..

Tak tak pamiętam, czyli smolu mamy już 2,5 kpl do zamówienia :naughty:

Opublikowano

takie do posluchania :decayed:

Opublikowano

Dobra smolu to wstrzymujemy się, ale jakby co to ja jestem chętny do kupna tych rameczek no i bardzo chętnie kupiłbym sobie tą nakejkę ŁDZ bandy, pisałem już do tego chłopaka co się tym zajmował.

to jak dzisiaj? Bo nie wiem dokładnie jakie plany..

ta ogladałem typa za mało papy nie ma :>

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=196452.0

Widzieliście tego madafaka siet woza?

[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 12:44_________________________________________________no czym wiecej tym lepiej
Opublikowano

Malik swoj chlop co wy chcecie na grubo sie bawi i pozytkuje zycie :decayed:

Opublikowano

Przypominam, że dziś mamy iść na jakąś knajpę, karczmę, czy coś w tym stylu;p Gadać qrde, co kto proponuje - na pietrynie można się by było wbić, gdyby nie zonk z parkingiem;/ W porcie są knajpy;) Ja i tak w ogóle mam pomysł, żeby jechać na prawdziwe ognisko, tylko jeszcze potrzebna jest Wasza aprobata i trochę drewna;D Qrde no - jedźmy do lasy i zróbmy ognisko!! :decayed:

Opublikowano

Przypominam, że dziś mamy iść na jakąś knajpę, karczmę, czy coś w tym stylu;p Gadać qrde, co kto proponuje - na pietrynie można się by było wbić, gdyby nie zonk z parkingiem;/ W porcie są knajpy;) Ja i tak w ogóle mam pomysł, żeby jechać na prawdziwe ognisko, tylko jeszcze potrzebna jest Wasza aprobata i trochę drewna;D Qrde no - jedźmy do lasy i zróbmy ognisko!! :decayed:

:good: kalroyfer :decayed:
Opublikowano

Przypominam, że dziś mamy iść na jakąś knajpę, karczmę, czy coś w tym stylu;p Gadać qrde, co kto proponuje - na pietrynie można się by było wbić, gdyby nie zonk z parkingiem;/ W porcie są knajpy;) Ja i tak w ogóle mam pomysł, żeby jechać na prawdziwe ognisko, tylko jeszcze potrzebna jest Wasza aprobata i trochę drewna;D Qrde no - jedźmy do lasy i zróbmy ognisko!! :decayed:

:polew: :polew: DJ dzis widzę że Ciebie nosi hyhyhy a gdzie ci w lesie dadzą ognisko rozpalić to musi byc z dala od drzew[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 12:53_________________________________________________

Dobra smolu to wstrzymujemy się, ale jakby co to ja jestem chętny do kupna tych rameczek no i bardzo chętnie kupiłbym sobie tą nakejkę ŁDZ bandy, pisałem już do tego chłopaka co się tym zajmował.

to jak dzisiaj? Bo nie wiem dokładnie jakie plany..

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=196452.0

Widzieliście tego madafaka siet woza?

Widzieliśmy już daaawno :D sympatyczny gość

Opublikowano

Już Ty się nie bój;p W razie czego jest działka, ale pod bełchatowem;p W łagiewnikach można by pocisnąć ognicho:) ew. rydzyny, lub coś bliżej stawów stefańskiego.

Opublikowano

Już Ty się nie bój;p W razie czego jest działka, ale pod bełchatowem;p W łagiewnikach można by pocisnąć ognicho:) ew. rydzyny, lub coś bliżej stawów stefańskiego.

koledzy to chcą dzisiaj pozarzucać tyłkami raczej chyba :>

Opublikowano
Malik swoj chlop co wy chcecie na grubo sie bawi i pozytkuje zycie

->ZAZDROŚNIK<- :tongue4: :tongue4: :tongue4:

A kiedy mnie przyjdzie w ten sposób życie spożytkować?:)

Opublikowano
Malik swoj chlop co wy chcecie na grubo sie bawi i pozytkuje zycie

->ZAZDROŚNIK<- :tongue4: :tongue4: :tongue4:

A kiedy mnie przyjdzie w ten sposób życie spożytkować?:)

jak bedziesz mial tyle lat co on :kox:
Opublikowano

na kaloryferze sa specialene miejsca poroione na ognicho :naughty:

Opublikowano

Przypominam, że dziś mamy iść na jakąś knajpę, karczmę, czy coś w tym stylu;p Gadać qrde, co kto proponuje - na pietrynie można się by było wbić, gdyby nie zonk z parkingiem;/ W porcie są knajpy;) Ja i tak w ogóle mam pomysł, żeby jechać na prawdziwe ognisko, tylko jeszcze potrzebna jest Wasza aprobata i trochę drewna;D Qrde no - jedźmy do lasy i zróbmy ognisko!! :decayed:

poczekaj trochę niech się cieplej zrobi. Jest takie miejsce przy ul.Kasztelańskiej (prostopadła do Łagiewnickiej), co prawda blisko lasu, ale miejsce jest fajne bo jest typowe miejsce na ognisko. Dookoła tego paleniska jest poukładane drewno, że można usiąść sobie, tylko trzeba zebrać chrust :tongue4: Ale jak mówię miejsce jest idealne na ognisko i jest miejsce na samochody. :cool1:

Opublikowano
jak bedziesz mial tyle lat co on

Nie mam więcej pytań - ZACZYNAM CIESZYĆ SIĘ MŁODOŚCIĄ HHEHEHEHEHE

Opublikowano

Przypominam, że dziś mamy iść na jakąś knajpę, karczmę, czy coś w tym stylu;p Gadać qrde, co kto proponuje - na pietrynie można się by było wbić, gdyby nie zonk z parkingiem;/ W porcie są knajpy;) Ja i tak w ogóle mam pomysł, żeby jechać na prawdziwe ognisko, tylko jeszcze potrzebna jest Wasza aprobata i trochę drewna;D Qrde no - jedźmy do lasy i zróbmy ognisko!! :decayed:

poczekaj trochę niech się cieplej zrobi. Jest takie miejsce przy ul.Kasztelańskiej (prostopadła do Łagiewnickiej), co prawda blisko lasu, ale miejsce jest fajne bo jest typowe miejsce na ognisko. Dookoła tego paleniska jest poukładane drewno, że można usiąść sobie, tylko trzeba zebrać chrust :tongue4: Ale jak mówię miejsce jest idealne na ognisko i jest miejsce na samochody. :cool1:

dobrze gada dziewuszka :kox: zbiorka pod realem i jedziemy na ognisko :decayed:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 13:07_________________________________________________
jak bedziesz mial tyle lat co on

Nie mam więcej pytań - ZACZYNAM CIESZYĆ SIĘ MŁODOŚCIĄ HHEHEHEHEHE

korzystaj z mlodosci :decayed: bo pozniej bedziesz musial zap****lac na utrzymanie TT :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.