Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

smol

instrukcja się kłania

e57ac3ad5b18b6f5m.jpg

dzieki gizmo jutro zmienie [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 22:22_________________________________________________no fotki .szkoda że nie było naszego fotografa RKWON ;(

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki za miłe przyjęcie

Opublikowano

:hi:

siemanko

zamierzam sprzedać moje autko, może ktoś z Was lub Waszych znajomych poszukuje auta w dobrym stanie, to zachecam do zakupu,

link : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=239046.0

Opublikowano

lukaser wubacz mi to ale spam robisz moderowany bedziesz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bartas zobacz jaka okazja

Opublikowano

jednak z 2,5 nie skozystam :gwizdanie:

Opublikowano

Ale maszyna niezła naprawde jak bym miał siope to bym ja lukną [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 22:44_________________________________________________bartas czemu 2.5 nie

Opublikowano

tyle zlego kazdy mowil o silniku 2,5, ze teraz jak sie ludziom pozmienialo to mi nadal nie ;p

Opublikowano

lukaser wubacz mi to ale spam robisz moderowany bedziesz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

rozowych nie moderuja :kox:

Opublikowano

Bartas - jakbyś chciał wiedzieć, to ognisko wypaliło, mimo Twoich wątpliwości;p Nie strasz mi tu następnym razem innych, mówiąc, że nic z tego nie wyjdzie, etc :tongue4:

Opublikowano

lukaser wubacz mi to ale spam robisz moderowany bedziesz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

rozowych nie moderuja :kox:

No tak zapomniałem wybacz [zresztą tylko żartowałem ]

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: ostatnio pozwoliłem sobie zauważyć ze co niektórzy bez Seby to nie mogą żyć :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

wiem ze zartowales...

A furka fajna takze powodzenia w sprzedazy !!!

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: ostatnio pozwoliłem sobie zauważyć ze co niektórzy bez Seby to nie mogą żyć :polew: :polew: :polew:

ty ostatnio o wszystko jestes zazdrosny widze :confused4:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 23:04_________________________________________________Panton zakladmy watek o wkladach do lusterek :polew:
Opublikowano

qrde jutro do roboty, tragedia

Opublikowano

wkłady.......... :naughty:

ps: a co nie wszyscy zajechali na ognicho? jajka za mało zmarzły czy o co kaman?

[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 23:12_________________________________________________

dzięki za miłe przyjęcie

to my dziękujemy za drzewo bo bez tego w tym lesie byśmy pozamarzali :notworthy:

[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 23:14_________________________________________________

jednak z 2,5 nie skozystam :gwizdanie:

wszystko zależy od kierownika.... jak ktoś dba, odpowiednie graty wymienia to i 2.5 daje radę.... a jak ktoś jest pała i na wszystkim oszczędza a w pizzzz**** lubi dawać to wiesz.... nawet najbardziej niezawodny silnik/model to padlina

ps: a Ty co Bartas dzisiaj nie wystawiłeś tyłeczka na mrozek.... ;)

Opublikowano

śmiechowe;D

Opublikowano

ps: a Ty co Bartas dzisiaj nie wystawiłeś tyłeczka na mrozek.... ;)

a widziales mnie ?

Opublikowano

śmiechowe;D

Hahahaha co sie rozkurwiło na koncu

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: ostatnio pozwoliłem sobie zauważyć ze co niektórzy bez Seby to nie mogą żyć :polew: :polew: :polew:

ty ostatnio o wszystko jestes zazdrosny widze :confused4:[br]

:>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.