Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nom właśnie nie........ ;( ;(

ps: a Ty co Bartas dzisiaj nie wystawiłeś tyłeczka na mrozek.... ;)

a widziales mnie ?

niestety ale nie... ;( ;( ;(

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na dobranoc

Panton - może weź się wyśpij:)

Opublikowano

niestety ale nie... ;( ;( ;(

nie podjalem wyzwania zamarzniecia w lesie. moze jak kupie jakies zimowe buty chociaz :wink4:

Opublikowano

niestety ale nie... ;( ;( ;(

nie podjalem wyzwania zamarzniecia w lesie. moze jak kupie jakies zimowe buty chociaz :wink4:

eeetam dałbyś radę... dobrze było... i ciepło przy tym ogniu a tam pod tym laskiem jakoś nie wiało jak na parkingu pod Realem....... :gwizdanie:

DJ już piłem kawę więc..... 04:00 działamy krzywo, prosto aby ostro.... :kox:

Opublikowano

tak, tylko widzisz - fajnie, żeby sobie przyszły Stasiu oglądał tatusia w realu, a nie tylko na kamerce internetowej, także czasem musisz przykimać, bo niedługo już nie będziesz mógł spać, kiedy tylko zapragniesz :decayed:

Opublikowano

nom dlatego trenuję.... bo trening czyni mistrza :th:

Opublikowano

audi.jpg

audi.jpg

audi_mat.jpg

[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 00:49_________________________________________________qrde wszyscy spia :D

Opublikowano
  • Autor

jak wszyscy jak wszyscy :P

dzieki chlopaki ze za mna tesknicie :P to sa jakies foty czy nie ma z ogniska ??[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 03:38_________________________________________________eee no nie spimy Pany nie spimy :) :gwizdanie:

Opublikowano

no to czas na krotki sen[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 04:43_________________________________________________

jak wszyscy jak wszyscy :P

dzieki chlopaki ze za mna tesknicie :P to sa jakies foty czy nie ma z ogniska ??[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 03:38_________________________________________________eee no nie spimy Pany nie spimy :) :gwizdanie:

nie no nie spimy Seba :P

Opublikowano
  • Autor

a Ty co sie uczysz czegos czy jak ?? :mysli:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 04:46_________________________________________________no i sie nie dowiedzialem ;) sen jest przereklamowany :D kilo koksu i mozna jechac :D do oporu :D:P:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 04:58_________________________________________________ :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 05:25_________________________________________________up :polew:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 05:54_________________________________________________ :cool1:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi::decayed:
Opublikowano

witam się i spadam na uczelnię :)

Opublikowano
:siema:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 07:46_________________________________________________pada snieg , pada snieg dzwoni w Audi przegub :kox:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 07:51_________________________________________________Seba jak tam moj temat :tongue4::wink4:
Opublikowano

spad śnieg i ludzie jeżdżą jak piz*y :thumbdown:

Opublikowano

spad śnieg i ludzie jeżdżą jak piz*y :thumbdown:

ja na placu firmowym fiatem latam sobie na breszce :dance:
Opublikowano

bokiem dzisiaj bez brechy nawet latałem :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: jaki tu spokój na na na nic się nie dzieje na na na na

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.