Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry: A ja dziś wymieniłem klocki i tarcze bo juz klocki były jak papier i zerwane kabelki od absuw dobrze mowie :mysli: niw wazne wazne ze jest wymienione :decayed:
Opublikowano
  • Autor

kabelki od czujnikow ;) klockow ;)

tez Ci sie chcialo w taka pizgawice :D

ciekawe czy moja bestia odpali po staniu 6 dni przy tej temperaturze :D

Opublikowano

nie

Opublikowano
  • Autor

hehe no wlasnie tego sie boje ;)

a Ty jak zwykle k**wa pelen optymizmu ja jebie :D co za gosc :D

nie i c**j :D

Opublikowano

ma racje, polac mu... ale jak bedzie cieplej :P

Opublikowano

No chciało czynie ale musiało bo ze dwa dni bym jezdził i lipton by był .

Opublikowano
  • Autor

nie wiem jak Wy ale ja przy -17 nie mam zamiatu leciec na tego spota o 00 :/ przeziebiony jestem a stanie

na dworze bedzie mega kiepskie :/ mogliby przelozyc na tydzien pozniej beda juz plusowe temperatury

Opublikowano

Rameczki zamowione Czekamy tylko na paczkę

pjngwjn

wito505

gizmus2006

fail

Opublikowano
  • Autor

uuuuu fail :P

Opublikowano

nie wiem jak Wy ale ja przy -17 nie mam zamiatu leciec na tego spota o 00 :/ przeziebiony jestem a stanie

na dworze bedzie mega kiepskie :/ mogliby przelozyc na tydzien pozniej beda juz plusowe temperatury

Popieram ale Można sie karnąc i zobaczyc co tam bedzie .Rkwon do soboty czas na chorowanie miod czosnek mleko i zdrowy :good:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 20:48_________________________________________________

uuuuu fail :P

:mysli: nick

Opublikowano
  • Autor

ta no wiesz jakie to jest chorowanie ja sie lecze juz z 4 mieisac :/

i caly czas katar kaszelek to pewnie fajki ;)

zobaczymy:)[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 20:49_________________________________________________fail ze nie znasz nicka ;P :decayed::naughty:

Opublikowano

No wiem jakie to leczenie nie ma to jak l4 i wypocic wszystko ale cuuu to od ciebie zależy :wink4:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 20:52_________________________________________________A jak tam moje foto :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie dam rady narazie w sensie dzisiaj ale jutro mysle ze tak :)

yyyy ta ja mam szefa takiego c**ja k**wa ze szkoda gadac pedal nawet nie chce mi podwyzki dac :wallbash: :wallbash: :wallbash::kox::decayed::naughty:

Opublikowano

kabelki od czujnikow ;) klockow ;)

tez Ci sie chcialo w taka pizgawice :D

ciekawe czy moja bestia odpali po staniu 6 dni przy tej temperaturze :D

pyknie od pierwszego :good::wink4:

Opublikowano

a nie zaczales dopiero ?

Opublikowano
  • Autor

kabelki od czujnikow ;) klockow ;)

tez Ci sie chcialo w taka pizgawice :D

ciekawe czy moja bestia odpali po staniu 6 dni przy tej temperaturze :D

pyknie od pierwszego :good::wink4:

no nie wiem wczoraj po nocy poczulem ze juz miala problem ;)

a gdzie tu jeszcze 5 dni :)

Bartas tak to to inna sprawa ;) myslalem o sobie :)

ps nie pisze bo nie wiem co nie mialem dzis kontaktu z programista :/

Opublikowano

znaczy co sobie podwyzki nie chcesz sobie dac ?? niekumaty jestem :P[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 20:59_________________________________________________no mloda sie wk***ia juz, chyba dzwonila nawet do Ciebie, koniec tygodnia, koniec miesiaca :D

Opublikowano
  • Autor

znaczy co sobie podwyzki nie chcesz sobie dac ?? niekumaty jestem :P

kierwa chciec to bym chcial tylko jak za co kiedy ;/

Opublikowano

no ja jutro swoja machine musze przepalic bo nie wiem jak mi odpali do wyjazdu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.