Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi: :hi:

ale jestem chory :thumbdown: :thumbdown: :kwasny: :kwasny: :smutas: :smutas: :beksa: :beksa:

skutki życia w trzeźwości

chyba jednak ten protest a dokładnie stanie pod M1 się odbiło....bo mi gardełko też się zaczęło odzywać a Misiek jeszcze bez czapeczki ze swoją bujną czupryną :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

ale jestem chory :thumbdown: :thumbdown: :kwasny: :kwasny: :smutas: :smutas: :beksa: :beksa:

skutki życia w trzeźwości

chyba jednak ten protest a dokładnie stanie pod M1 się odbiło....bo mi gardełko też się zaczęło odzywać a Misiek jeszcze bez czapeczki ze swoją bujną czupryną :rolleyes:

no pewnie troszkę sobota się przyczyniła :confused4: ale mam nadzieję, że w dobrej sprawie i będą jakieś wymierne skutki takiego poświęcenia :decayed::good:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 15:15_________________________________________________

:hi: bry

:hi::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj lalka w salonie Play ro***bała mój system sympatyczny :polew:

10x gorsza była niż ja gdy nie mam ochoty kogoś obsłużyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet mało pali jak na takie osiagi :naughty:

to sporo na nocnym żyby sie zabrało [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 23:48_________________________________________________

Smok :kox: s8 mniej pali :wink4:

Prawda ale lepiej wyglada :decayed:

a ja mam do wymiany tarcze plus klocki :kwasny:

Smolu S8 pokazywało średnie spalanie a nie rzeczywiste w danym momencie ;)

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 19:06_________________________________________________Weekent bedzie niezła mrozna noc -30 :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj lalka w salonie Play ro***bała mój system sympatyczny :polew:

10x gorsza była niż ja gdy nie mam ochoty kogoś obsłużyć :decayed:

to czym cie tak uruchomiła :mysli::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obsługą, nie wiem i nie powiem

kompletny brak przygotowania i wrażenie " po uj te ludzie tu przychodzą jak oglądam słit focie na fejsie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" po uj te ludzie tu przychodzą jak oglądam słit focie na fejsie"

jak on tak myślała trzeba było pomyśleć że po balsam do d*py żeś przyszedł :kox:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 21:33_________________________________________________co tu taka posucha :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi::kwasny:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 08:42_________________________________________________ :kox:Kimi podjadę juto po obiedzie po Kalendarze :wink4:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 08:43_________________________________________________jak kliknąłem "wyślij wiadomość" dostałem esesmana :decayed: :decayed: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi miałeś na kawke wjechać i co jest z tobą :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 08:44_________________________________________________Mario też byś na kaweczke wpadł na Morgową :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi::kwasny:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 08:42_________________________________________________ :kox:Kimi podjadę juto po obiedzie po Kalendarze :wink4:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 08:43_________________________________________________jak kliknąłem "wyślij wiadomość" dostałem esesmana :decayed: :decayed: :decayed:

:good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi miałeś na kawke wjechać i co jest z tobą :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 08:44_________________________________________________Mario też byś na kaweczke wpadł na Morgową :naughty:

:decayed: nie dam rady - ostatnio mam troszkę roboty, ale dzięki :hi: za zaproszonko a Kimi faktycznie mógłby na spacerek się przejść do ciebie :decayed:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 08:48_________________________________________________rkwon dziś zasiądę o ogarnę temat :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłysiu - się nie wyrabiam z robotą :no: :no: :no: :no:

Czasu ni ma nawet żeby na kiblu chwilę dłużej posiedzieć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłysiu - się nie wyrabiam z robotą :no: :no: :no: :no:

Czasu ni ma nawet żeby na kiblu chwilę dłużej posiedzieć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:D :D :D

spoko :good: ale jak coś zaproszenie nadal aktualne :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...