Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko ze to bedzie moje 1 spotkanko w tym gronie :D jakas flaszka by sie przydala na hmmm... jakas integracje zrobic :tongue4:

a to jeszcze ci nikt nie poweidzial ten kto zajezdza pierwszy raz kazdemu flaszke na glowe stawia :naughty:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hmmm ile jest osob :D:)

no na spotach w niedziele jest od 10 do 15 aut :decayed:
Opublikowano

wyplate mam za tydzien hehe

:good: poczekamy :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 17:11_________________________________________________i jutro wpadaj smialo nic sie nie boj :gwizdanie: chociaz pierwszy raz podobno boli najbardziej :naughty:
Opublikowano

wyplate mam za tydzien hehe

:good: poczekamy :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 17:11_________________________________________________i jutro wpadaj smialo nic sie nie boj :gwizdanie: chociaz pierwszy raz podobno boli najbardziej :naughty:

Zawsze możesz przyjechać tramwajem, jak ja na swojego pierwszego spota :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

wyplate mam za tydzien hehe

:good: poczekamy :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 17:11_________________________________________________i jutro wpadaj smialo nic sie nie boj :gwizdanie: chociaz pierwszy raz podobno boli najbardziej :naughty:

Zawsze możesz przyjechać tramwajem, jak ja na swojego pierwszego spota :decayed: :decayed: :decayed:

nasz ty twardzielu :paker::decayed:
Opublikowano

zjawie sie na bank;)

:good:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 17:24_________________________________________________z tego co sie wywiedzialem to troche klubow sie zjezdza i to z calego wojewodztwa jutro :naughty:
Opublikowano

no moze i tak ale audi rzadzi :D nie ma ch**** we wsi :P

Opublikowano

http://www.mmlodz.pl/389166/2011/10/9/do-manufaktury-zjechali-milosnicy-samochodow-rover-i-mg-zdjecia?category=news

to chlopoczki sobie poszaleli w parku zródliska :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 17:52_________________________________________________

no moze i tak ale audi rzadzi :D nie ma ch**** we wsi :P

poczekaj aż bedziesz wymieniał zawieszenie :kox:
Opublikowano

ale że poważnie się zjeżdżamy jutro w taką pogodę ?

Marcinku zamówiłem mugena do Justyny auta będę mógł Cię dręczyć teraz :D

Opublikowano

ale że poważnie się zjeżdżamy jutro w taką pogodę ?

Marcinku zamówiłem mugena do Justyny auta będę mógł Cię dręczyć teraz :D

a co krew ci zetnie jak postoisz troche w mrozie :tongue4:
Opublikowano

ja postaram sie podjechac ale nie chce obiecywac na 100% bo jednak jestem w wawie a tak piz*zi i tak wymarzlem w gorach ze szok

Opublikowano
:hi: aku sie ładuje zobacze jutro czy skacze obrotomiesz .Wymieniny termostat wkońcu 90stopni jest .. To jutro na luk 23;45 [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 19:17_________________________________________________Wie ktoś jak rozkodowac radio :kox:
Opublikowano

Marcinku zamówiłem mugena do Justyny auta będę mógł Cię dręczyć teraz :D

cytując Paulo Coelho "Lubie to!" :decayed:

przyjedziecie z mugenem ? :D

Opublikowano

Nie w poniedziałek będzie kurier a potem musze go dospawać ciekawe czy nasz czarodziej DJ by się tego podjoł :D

Może Justyne wyciągne ale taka godzina to dla niej szok :D

Kłysiu Dyrektorze co ja z Wami mam :D w taką pizgawę ale będę skoro wszyscy się stawiają to napewno mimo temperatury będzie wesoło :D

Opublikowano

ło mater. wróciłem a tutaj znowu jakieś dziwne atrakcje. jak nie jakieś protesty to jakieś nocne piździawy... :cool1::wink4:

Opublikowano

czyli, że wypadało by podjechać jutro :kwasny::cool1: :?:

Opublikowano

czyli, że wypadało by podjechać jutro :kwasny::cool1: :?:

czyli, że wypadało by podjechać jutro :kwasny::cool1: :?:

Nom :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.