Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zobaczcie jak grajek daje czadu :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

super gość : :kox:hi: powitać wszystkich

Opublikowano

Znalazł dobry patent na stelarz po starym plecaku i bije kase cwany lisek :>

Opublikowano

a ja tam dziś widziałem ładny koksownik na trakto/aleksandrowskiej to możemy przytachac na spota jutro żebyśmy nie marzli :). Założe sie, że bedzie miał powodzenie :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

a ja tam dziś widziałem ładny koksownik na trakto/aleksandrowskiej to możemy przytachac na spota jutro żebyśmy nie marzli :). Założe sie, że bedzie miał powodzenie :gwizdanie: :gwizdanie:

Ja mam metalowa beczke można rozpalić [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 09:02_________________________________________________ :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 09:02_________________________________________________wale kawke i lece rozebrać furke troszke

Opublikowano

a to jeszcze ci nikt nie poweidzial ten kto zajezdza pierwszy raz kazdemu flaszke na glowe stawia :naughty:

teraz się trochę zmieniło, teraz tankuje wszystkim auta do pełna :):tongue4:

Opublikowano

a to jeszcze ci nikt nie poweidzial ten kto zajezdza pierwszy raz kazdemu flaszke na glowe stawia :naughty:

teraz się trochę zmieniło, teraz tankuje wszystkim auta do pełna :):tongue4:

No sie przyda bo pusty bak :wink4:

Opublikowano

a mnie parownik odmówił posłuszeństwa :kwasny:

Opublikowano

a to jeszcze ci nikt nie poweidzial ten kto zajezdza pierwszy raz kazdemu flaszke na glowe stawia :naughty:

teraz się trochę zmieniło, teraz tankuje wszystkim auta do pełna :):tongue4:

W mordke a ja tez jeszcze wkupnego nie dalem... napewno nie chcecie tej flaszeczki ? :gwizdanie:

Opublikowano

a kto mówi, że nie chce flaszki :gwizdanie:

Opublikowano

Panton Panto na 4 fun tv jest weekend z Justinem Bieberem także oglądaj :)

Albo pewnie już oglądasz dlatego Cię nie ma od rana na forum :D:D:D

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:> :polew: :polew:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:

Dobrze, że do smola zadzwoniłem i się dowiedziałem co i jak z tym spotem. Wreszcie się zobaczymy hehe

PS. Kur@#$@#$@!@#!#@#4 zaje@!#@#$%#@$ w d*pę pier2@$@#$@#%$#% MAĆ ! Nie zaliczyłem egzaminu :D

Opublikowano

:hi:

Dobrze, że do smola zadzwoniłem i się dowiedziałem co i jak z tym spotem. Wreszcie się zobaczymy hehe

PS. Kur@#$@#$@!@#!#@#4 zaje@!#@#$%#@$ w d*pę pier2@$@#$@#%$#% MAĆ ! Nie zaliczyłem egzaminu :D

UUUU zaliczysz nastepnym razem :wink4:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 13:39_________________________________________________Juz nie mam sił rozebrałem buł przodu i nic nie znalazłem :D nadal skacze na obrotach co to może byc a i dzis zaswieciła mi sie dioda od temperatury po 10 minutach zgasła co to może oznaczać płyn w chłodnicy mam do -80 i nie był zamrożony a wiec zastanawia mnie płyn do wycieraczek zamrożony był może być to powodem ?[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 13:43_________________________________________________Klys pisałeś że to silniczek krokowy to z tymi obrotami może to to bo aku sie ładował cała noc i to samo było :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

To jakby był zamarznięty płyn to by Ci wyskoczyło? Aż taka szczegółowa informacja w takim wozie? ... Jak mnie zamarzał w starym audi to nic nie wyskakiwało.. Jak Ci nierówno chodzi to moze to byc krokowy

To aku ma coś wspólnego z nierówną pracą silnika?

Opublikowano

Cos takiego sie robi tylko wolniej opada i sie podnosi i u mnie nie ma znaczenie grzeje czy nie

no tak aku ale ładowałem cała noc i pupa a nie bede inwestował w nowy jak ten jest git tak mi sie wydaje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.