Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie i panie... ja z narzeczoną na maj-czerwiec spodziewamy sie dzidziusia i jak na razie mnie troszke straszycie tym "wywracaniem"

gratulacje!

to nie straszenie :wink4: to mega szczęście!

jest inaczej, ale wcale nie znaczy że gorzej :tongue4:

nie no nie boje sie... ale zawsze są jakieś obawy jakim bede tata itp czy nie bedzie niczego brakowało potomkowi w życiu itp...

pewnie każdy tak ma na początku, a potem szybko okazuje się jak niewiele jest potrzebne do szczęścia takiemu szkrabowi :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kimi dobrze prawi, czerń jest git;)

Do młodego tatusia - nie mówię ze swojego doświadczenia, ale wiem doskonale, że jak się urodzi dziecko, to nie ma takiego bólu i takiego wysiłku, którego nie wynagrodzi Ci uśmiech Twojego własnego dziecka :wink4:

Opublikowano

Siemanko Basiu :hi: :hi: :hi:

Córeczka jak ta lala :kox: :kox: :kox:

cześć Rafik :kwiatek:

ładnie Ci w żółtym :kox:

He he :D Wolałbym czarny, lubię czerń :naughty: :naughty: :naughty:

Kimdzon jak byl taki malusi to byl czarny i gral w kosza :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Z doświadczenia ojca 7,5-rocznej córki powiem Wam, że niestety, ale powiedzenie "Małe dzieci - mały problem, duże dzieci - duży problem" ma w 100% poparcia w praktyce :wallbash:

:decayed: :decayed: :decayed:

A w kosza grałem :D

Opublikowano

Z doświadczenia ojca 7,5-rocznej córki powiem Wam, że niestety, ale powiedzenie "Małe dzieci - mały problem, duże dzieci - duży problem" ma w 100% poparcia w praktyce :wallbash:

:decayed: :decayed: :decayed:

A w kosza grałem :D

ja tam wolę powiedzenie

"Dzieci jak są małe to są tak słodkie, że chciałoby się je zjeść. Jak dorosną to się żałuje, że się tego nie zrobiło." :polew:

a jak to sie ma do mojej córci powiem Wam za kilkanaście lat :tongue4:

Opublikowano

z dwóch pań już tylko jedna została, bo o drugiej nawet nie wspomnieliśmy :tongue4:

Opublikowano

Z doświadczenia ojca 7,5-rocznej córki powiem Wam, że niestety, ale powiedzenie "Małe dzieci - mały problem, duże dzieci - duży problem" ma w 100% poparcia w praktyce :wallbash:

:decayed: :decayed: :decayed:

A w kosza grałem :D

byles czarny :kox:
Opublikowano

Kimi dobrze prawi, czerń jest git;)

Do młodego tatusia - nie mówię ze swojego doświadczenia, ale wiem doskonale, że jak się urodzi dziecko, to nie ma takiego bólu i takiego wysiłku, którego nie wynagrodzi Ci uśmiech Twojego własnego dziecka :wink4:

domyślam sie (na razie) że dokładnie tak bedzie jak mówisz...

Opublikowano

Przypominam, że za 1,5 godziny spotykamy się na Lukoil na Włókniarzy :cool1:

Opublikowano

no dobra to 23:40 na lukoilu... to do zobaczyska :hi:

Opublikowano

Przypominam, że za 1,5 godziny spotykamy się na Lukoil na Włókniarzy :cool1:

tak jest panie kapitanie :guma:
Opublikowano

Przypominam, że za 1,5 godziny spotykamy się na Lukoil na Włókniarzy :cool1:

a co Wy takie nocne zgromadzenia robicie? :naughty::mysli:

Opublikowano

no dobra to 23:40 na lukoilu... to do zobaczyska :hi:

:hi:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 22:09_________________________________________________

Przypominam, że za 1,5 godziny spotykamy się na Lukoil na Włókniarzy :cool1:

a co Wy takie nocne zgromadzenia robicie? :naughty::mysli:

mamy dzisiaj spot wszytskich klubów z województwa łódzkiego :naughty:
Opublikowano

tak sobie czytam i się zastanawiam czy nie trafiłem na scenariusz M jak Miłość, Klan czy inne tego typu :polew:

Opublikowano

tak sobie czytam i się zastanawiam czy nie trafiłem na scenariusz M jak Miłość, Klan czy inne tego typu :polew:

Ojciec Mateusz :polew: :polew:
Opublikowano
:D :D :D
Opublikowano

tak sobie czytam i się zastanawiam czy nie trafiłem na scenariusz M jak Miłość, Klan czy inne tego typu :polew:

byłbyś chory, gdyś się musiał powstrzymać od uszczypliwości :polew:

Opublikowano

to zadzwonie do Was czy bardzo zimno :D, a ja tymczasem biore sie dalej za nauke

Opublikowano

od razu przestało mnie strzykać w kolanie :D

Opublikowano

nie ma to jak sobie ulżyć :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.