Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czasami działa :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wy jeszcze tutaj?? do skrobania szybek się zabierać :tongue4:

Opublikowano

Wy jeszcze tutaj?? do skrobania szybek się zabierać :tongue4:

mamy juz za soba skrobanie :decayed:
Opublikowano

Wy jeszcze tutaj?? do skrobania szybek się zabierać :tongue4:

wole po plecach

Opublikowano

ja owaliłem rano i jest ok chya ze klys wyjdzie i mi skronie

Opublikowano

zimno qrna :naughty:

Opublikowano

ja owaliłem rano i jest ok chya ze klys wyjdzie i mi skronie

ja moge wyjsc i ci kamieniem jebnac w szybe :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 22:51_________________________________________________

zimno qrna :naughty:

ubieraj sie i nie marudz :decayed:
Opublikowano

okokl tylko potem ogarni szkło zeym sie nie pocioł [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 22:52_________________________________________________Klys 2 raz pytam walisz flache po spocie :cool1:

Opublikowano

okokl tylko potem ogarni szkło zeym sie nie pocioł [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 22:52_________________________________________________Klys 2 raz pytam walisz flache po spocie :cool1:

nie po spocie idem spac bo rano wstaje i jade w piz*u :gwizdanie:
Opublikowano

lajt :wink4:

Opublikowano

ubieraj sie i nie marudz :decayed:

właśnie to robię ;)

Opublikowano

Dobra, komu w drogę :naughty:

Narty :papa:

Opublikowano

kierwa Kimiasz daleko masz :decayed:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 23:14_________________________________________________18,5 stopnia na minusie....chyba mnie niunia oszukuje

Opublikowano

Doleciał.

Nie oszukuje, na wiadukcie na Aleksandrowskiej -19.4 :D

Ale kurna aut się najechało, jeśli te imprezy będą się odbywać w miarę regularnie, to latem nie będzie gdzie stanąć :kox:

Opublikowano

I ja jestem... chłodnawo ale fajnie :)

Qrde a ja ile razy nie jade zawsze sobie mysle sprawdze ile na wiadukcie... I zawsze zapominam :wink4:

Opublikowano

pod realem bo do 21 a tesko 24h :polew: :polew: :polew: stad tyle aut

Opublikowano

Zgierz sie melduje!!! to ja mam rekord -20,3 las na szczecińskiej... powinno im to dać do myślenia że skoro przy -coś tam są takie zloty to oznacza że chętnych nie brakuje...

Opublikowano

ktory nowy mowil mi o naklejkach prosze na prv :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 01:29_________________________________________________oczywiscie troche pozniej niz teraz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

no i jak tam bylo jakies zdjecia ?? jakies relacje ?

Opublikowano

ktory nowy mowil mi o naklejkach prosze na prv :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 01:29_________________________________________________oczywiscie troche pozniej niz teraz :polew: :polew: :polew:

a no ten od zderzaków :tongue4: to jutro tzn dzisiaj pogadamy na ten temat na pw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.