Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak tutaj u nas cisza maskara :blink:[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 22:28_________________________________________________DJ robimy jutro grilla bo mam ochote na kielbakse z grilla :decayed: na realu :kox:

Nie widze przeciwskazan :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Panowie mam małą prosbe , czy ktos mieszka gdzies niedaleko tej firmy ?

http://allegro.pl/my_page.php?uid=99908

Zakupilem córce trochę soczewek a ze sprzedającym jest kiepski kontakt jak tel. jak i E-mailowy . Trwa to kuz ponad 2 tygodnie :confused4:

Jakby co prosze o kontakt na PW :)

Widzę z okna ;) ale w Łodzi w czwartek będe.

Opublikowano

co tam śpiochy :)[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 07:19_________________________________________________Corona Pub

ul. Okopowa

http://www.corona.pl/pl,s,42_strona-glowna.html

Cena wynajmu całego lokalu to 1000,00 zł

---------------------------------------------------------

Elektrownia

ul. Karskiego

Czekam na odpowiedź w sprawie ceny

---------------------------------------------------------

Karczma Bazyliszek

ul. Pabianicka

Czekam na odpowiedź w sprawie ceny

---------------------------------------------------------

DJ Kill Garage

ul. Każdy Wie :)

Cena ustalona, napewno najtaniej :)

---------------------------------------------------------

Antrakt Club

ul. Zachodnia

Czekam na odpowiedź w sprawie ceny

---------------------------------------------------------

Klub Czekolada

ul. Piotrkowska

Czekam na odpowiedź w sprawie ceny

---------------------------------------------------------

Tabasco

ul. Piotrkowska

Czekam na odpowiedź w sprawie ceny

Email nieczynny, klub chyba już nie istnieje

---------------------------------------------------------

Gdzie jeszcze proponujecie sprawdzić ?[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 07:44_________________________________________________ile można spać no kurde :D

Opublikowano

Siemano :hi:

wrclaguna, poszło na PW, mieszkam obok :wink4:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 10:48_________________________________________________

Gdzie się dzisiaj spocimy? REAL czy PORT? :mysli:

Opublikowano

Panda - co Ty pieprzysz - jaka cena? Może jeszcze za wjazd na podwórko będę pobierał opłaty? :polew:

Opublikowano

No, panowie :hi:

dzisiaj przywiozę Wam na spota piękną niespodziankę :naughty: przyjadę z moją narzeczoną hehe

Opublikowano

:hi:dzis grill robiony bedzie :naughty:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 11:19_________________________________________________

No, panowie :hi:

dzisiaj przywiozę Wam na spota piękną niespodziankę :naughty: przyjadę z moją narzeczoną hehe

Hohohoh to wpadne :D

Opublikowano

Pingwin tylko żebyś z narzeczoną wrócił :D :D:D:D

MArcin będziesz? bo nie wiem czy swoim przyjechać czy Justyny :P

Opublikowano

No, panowie :hi:

dzisiaj przywiozę Wam na spota piękną niespodziankę :naughty: przyjadę z moją narzeczoną hehe

ale napewno nie tak piekna jak ja wiec daj sobie siana :decayed::polew:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

no właśnie gdzie dziś :?: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

a ile jest za oknem ??

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

no właśnie gdzie dziś :?: :mysli:

a zimno jest :mysli: bo ja nawet z wyra jeszcze nie wstalem :gwizdanie:
Opublikowano

Jakby nie było teraz (a jest fajnie, słoneczko, te sprawy), to i tak o 18 będzie ciemno i piździawa :D

Opublikowano
ale napewno nie tak piekna jak ja wiec daj sobie siana

dobrze, że jesteś na tych spotach, to chociaż mamy na co oko zawiesić hehe :D

Pingwin tylko żebyś z narzeczoną wrócił

Ty tam swoją trzymaj, a od mojej z daleka hahah

To gdzie dzisiaj? Tzn. gdziekolwiek byśmy nie byli, to my z Moniką i tak trochę z Wami pobędziemy i uciekamy do portu na zakupy, ale i tak fajnie by było jakbyśmy się określili co do miejscówy

Opublikowano
  • Autor

hyh w sumie racja ;):decayed: :decayed: :decayed: ale grila mozemy tylko na realu zrobic :P

Opublikowano

Jakby nie było teraz (a jest fajnie, słoneczko, te sprawy), to i tak o 18 będzie ciemno i piździawa :D

przy grillu bedzie ciepełko :kox:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 11:45_________________________________________________
ale napewno nie tak piekna jak ja wiec daj sobie siana

dobrze, że jesteś na tych spotach, to chociaż mamy na co oko zawiesić hehe :D

Pingwin tylko żebyś z narzeczoną wrócił

Ty tam swoją trzymaj, a od mojej z daleka hahah

tylko prosze mnie nie podrywac bo łatwy nie jestem :D
Opublikowano

Wy poważnie z tym grillem :cool1: :?:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Proponuję zaje... z którejś krzyżówki ten jeden koksownik :wink4:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 11:46_________________________________________________kłysiu, kłysiu :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.