Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Frugo masakra . :hi: :hi: ja nie wiem spadło i ludzie sie wala jak nie wim co było na drodze :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki Kamil, nie ma potrzeby, dzwoniłem do Ciebie bo nie wiedziałem gdzie dokładnie ten warsztat idczaka jest ;)

Opublikowano

a no ja odzwoniłem jak jechałem meganą na letnich oponach :D dzisiaj to pocisnołem tą wyprawę na letniakach :D ale wracałaem ze 3 minuty dłużej tylko :D

Opublikowano

a no ja odzwoniłem jak jechałem meganą na letnich oponach :D dzisiaj to pocisnołem tą wyprawę na letniakach :D ale wracałaem ze 3 minuty dłużej tylko :D

mogles na felgach jezdzic bo po co Ci opony :D

Opublikowano

Sprawę prowadzi Mariusz Patalas,

chyba ten sam mi prowadził czerwoną. jeśli tak to bardzo w porządku. :good:

Opublikowano

Sprawę prowadzi Mariusz Patalas,

chyba ten sam mi prowadził czerwoną. jeśli tak to bardzo w porządku. :good:

No ja mam nadzieję że będzie wszystko ładnie zrobione jak funkiel nówka nie śmigana bo kurde naprawdę lubiłem to auto :confused4:

cholera a tak dbałem, tzeba było tramwajem jechać w taką pogodę lepiej eh;/ Od jutra nie ma wyjścia trzeba się pszeprosić z MPK

Opublikowano

frugodh szczerze współczuję :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

coś na poprawę humoru :wink4:

Podchodzi facet do baru zamawia dwie setki, wypija... Na to barman:

- Widzę, że nie jest dobrze. Mów pan co się stało to panu ulży.

- Nie.... nie ważne...

- No wyrzuć pan to z siebie to będzie lepiej.

Po chwili zastanowienia facet zaczyna mówić:

- Wie pan, poznałem fajną d*pę, wszystko za***iście, poszliśmy do jej domu, zaczynamy się pukać, a tu mąż wraca bo zapomniał laptopa. Ona każe mi się schować na balkonie, więc ja wyszedłem na balkon i zacząłem zwisać na rękach jak ten idiota.

- Oooo to musiał pan się wk***ić!

- Nie. Nie to mnie wk***iło! Po chwili słyszę... a ona puka się z NIM!

- Oooooo to musiał pan się ostro wk***ić!

- Nie. Nie to mnie wk***iło! Po chwili przez okno wylatuje zużyty kondom i ląduje na mojej głowie.

- Uuuu to musiało ostro pana wk***ić!!

- Nie. Nie to mnie wk***iło!! Po chwili koleś wychodzi na balkon i leje mi prosto na głowę!

- O kur... to musiał pan się maksymalnie wk***ić!!!!

- Nie. Nie to mnie wk***iło!

Barman patrzy zdezorientowany...

- To co pana tak wk***iło?

- Wie pan co mnie wk***iło? To, że dopiero po tym wszystkim spojrzałem w dół i zorientowałem się, że mam metr do gruntu!

Opublikowano

coś na poprawę humoru :wink4:

Podchodzi facet do baru zamawia dwie setki, wypija... Na to barman:

- Widzę, że nie jest dobrze. Mów pan co się stało to panu ulży.

- Nie.... nie ważne...

- No wyrzuć pan to z siebie to będzie lepiej.

Po chwili zastanowienia facet zaczyna mówić:

- Wie pan, poznałem fajną d*pę, wszystko za***iście, poszliśmy do jej domu, zaczynamy się pukać, a tu mąż wraca bo zapomniał laptopa. Ona każe mi się schować na balkonie, więc ja wyszedłem na balkon i zacząłem zwisać na rękach jak ten idiota.

- Oooo to musiał pan się wk***ić!

- Nie. Nie to mnie wk***iło! Po chwili słyszę... a ona puka się z NIM!

- Oooooo to musiał pan się ostro wk***ić!

- Nie. Nie to mnie wk***iło! Po chwili przez okno wylatuje zużyty kondom i ląduje na mojej głowie.

- Uuuu to musiało ostro pana wk***ić!!

- Nie. Nie to mnie wk***iło!! Po chwili koleś wychodzi na balkon i leje mi prosto na głowę!

- O kur... to musiał pan się maksymalnie wk***ić!!!!

- Nie. Nie to mnie wk***iło!

Barman patrzy zdezorientowany...

- To co pana tak wk***iło?

- Wie pan co mnie wk***iło? To, że dopiero po tym wszystkim spojrzałem w dół i zorientowałem się, że mam metr do gruntu!

:D :D :D :D :D :D[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 21:56_________________________________________________
Opublikowano

Panowie ile za takie felgi jak moje moge krzyknąć. Z oponami 4mm?

Chriss dobre wieści przynosisz :) uważam, że RS tylko jako KOmbi powinno wychodzić :)

Opublikowano

no i zrobili szlifierke :gwizdanie:

Opublikowano

Chriss dobre wieści przynosisz :) uważam, że RS tylko jako KOmbi powinno wychodzić :)

dokładnie :good:[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 23:11_________________________________________________Sebek widziałeś chłopaki dają rade :cool1:http://www.dailymotion.com/video/xooz5w_arrinera-teaser_auto?start=306#from=embediframe

a tak na marginesie ciekawy jestem czy wejdzie do produkcji seryjnej ta Arrinera :mysli:

Opublikowano
  • Autor

o k**wa Chriss zabiles mnie ...

Opublikowano

no co ty ........... ale będziesz żył :wink4:

Opublikowano

Frugo bylem kolo idczaka to stoi na zewnatrz zasypany sniegiem

Opublikowano

Panowie ile za takie felgi jak moje moge krzyknąć. Z oponami 4mm?

Chriss dobre wieści przynosisz :) uważam, że RS tylko jako KOmbi powinno wychodzić :)

Twoja świadomość jest tak ograniczona, że nawet nie pojmujesz w jak ogromnym jesteś błędzie. :)

Opublikowano

witam Lukaszu

Opublikowano
  • Autor
:naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.