Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

napisałem kolejnego nic nie wnoszącego do tematu posta w sprawie mega wzmacniacza a zabawa i tak się skończy u DJ na warsztacie w szukaniu problemu hehe :D[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 15:55_________________________________________________Seba wrzuć coś na baner bo taka jakaś pustka się nastała tutaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

napisałem kolejnego nic nie wnoszącego do tematu posta w sprawie mega wzmacniacza a zabawa i tak się skończy u DJ na warsztacie w szukaniu problemu hehe :D[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 15:55_________________________________________________Seba wrzuć coś na baner bo taka jakaś pustka się nastała tutaj :D

Ech ja też zacząłem pisać... w dziale magiczny klawisz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=245636.new#new :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: Haha co wy klysiowi proponujecie A2 :thumbdown: A4/S4 avant +Q Dzieciaki przyjdą to bedzie maił gdzie upychać klamoty :)[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 16:39_________________________________________________Haha żle poczytałem posty sry za to A2 :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobny przycisk miałem w hondzie hrv od włączania neonów ale tego już nie napisze na technicznym bo moderator nie widział takich rzeczy na oczy i z zazdrości walnie bana :D[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 18:32_________________________________________________hehe na ile dają bany ? na ircu można siedzieć wtedy?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobny przycisk miałem w hondzie hrv od włączania neonów ale tego już nie napisze na technicznym bo moderator nie widział takich rzeczy na oczy i z zazdrości walnie bana :D[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 18:32_________________________________________________hehe na ile dają bany ? na ircu można siedzieć wtedy?:D

można........ i kropek nie ma...... a moderatorzy są mniej "wrażliwi" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Kamilu też miałem kropka i też za offtop tylko akurat nie napisałem nic bezsensownego więc pozdrawiam panów moderatorów :chytry: i adminów. Wszystko można zrobić Kamilu tylko materiały byś musiał kupić bo później powiesz czemu tak drogo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...