Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seba zapomniałem wrąbać ten baner z VAGiem ;p

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

..... :shocked: wiecie co moja wiedza na temat mechaniki jest bliska zeru... słyszałem też o tym że można wyczyścić moduł ABS-u czy coś takiego... słyszeliście coś o tym???

do czujnika przednich dostaniesz się nawet bez ściągania koła

Opublikowano

..... :shocked: wiecie co moja wiedza na temat mechaniki jest bliska zeru... słyszałem też o tym że można wyczyścić moduł ABS-u czy coś takiego... słyszeliście coś o tym???

do czujnika przednich dostaniesz się nawet bez ściągania koła

a to ten czujnik jesy gdzieś na klockach???

Opublikowano

dzięki... jutro bedziemy działać... a co myślicie o tej opinii :" sprawdz czy hamulce się nie zapowietrzyły albo czy płyn nie wywietrzał" hamulce mogą się od tak zapowietrzyć jaki niebyło w nich grzebane???

Opublikowano

No Panowie i Panie coraz ciszej tutaj jest a od jutra do niedzieli forum bedzie nieczynne

Opublikowano

czujnik impulsatora do wyczyszczenia i ustawienia[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 21:42_________________________________________________

No Panowie i Panie coraz ciszej tutaj jest a od jutra do niedzieli forum bedzie nieczynne

że jak :blink:

Opublikowano

czujnik impulsatora do wyczyszczenia i ustawienia[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 21:42_________________________________________________

No Panowie i Panie coraz ciszej tutaj jest a od jutra do niedzieli forum bedzie nieczynne

że jak :blink:

[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 21:43_________________________________________________No prezs pisal ze serwer zmieniaja i forum bedzie wylaczone gdzies tan czytalem
Opublikowano

trzeba będzie jakieś alko zakupić, żeby się nie nudziło :polew:

Opublikowano

nom dobrze Tomek gada nie bedzie do poniedziałku rano :confused4:

Opublikowano

straszne rzeczy

Opublikowano
:D
Opublikowano

Dobry:) lub też nie... Nosz qrde, zainwestowałem w olej i filtr do tiptronica i mi szarpie przy zmianie na trzeci bieg oraz przeciąga, zanim zmieni na czwarty... Jak było, tak jest ;( Mam nadzieję, że mechanicznie nikt tej skrzyni nie rozwalił, ale tego już przy kupnie sprawdzić nie mogłem;/

Opublikowano

a ja szukajac auta znowu mam chrapke na E39 :embarrassed:

Opublikowano

a ja szukajac auta znowu mam chrapke na E39 :embarrassed:

Tylko nie 520d bo się sypią pompy :wink4:
Opublikowano

a ja szukajac auta znowu mam chrapke na E39 :embarrassed:

Tylko nie 520d bo się sypią pompy :wink4:

nie nie patrze na 2.3 2.5 2.8 wszystko w benz :gwizdanie:
Opublikowano

a ja szukajac auta znowu mam chrapke na E39 :embarrassed:

Tylko nie 520d bo się sypią pompy :wink4:

nie nie patrze na 2.3 2.5 2.8 wszystko w benz :gwizdanie:

Słuszna racja Lpg wrzucasz i jest :good:

Opublikowano

kup sobie a6;p

Opublikowano

a ja szukajac auta znowu mam chrapke na E39 :embarrassed:

Tylko nie 520d bo się sypią pompy :wink4:

nie nie patrze na 2.3 2.5 2.8 wszystko w benz :gwizdanie:

Słuszna racja Lpg wrzucasz i jest :good:

:decayed: tez mi sie tak wydaje tylko kurcze z drugiej strony kurcze Audi super furzerka i mam dylemat ale nic cos sie kiedys znajdzie :good:[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 22:30_________________________________________________

kup sobie a6;p

a moze Audi B5/7 :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.