Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a będzie jakiś znak rozpoznawalny bo ja jako nowy z flachą mogę podbić xD :drinks:
jak bedziesz miał tylko kierowce zapraszam serdecznie na konsumpcje :punk: bede chodzil po parkingu i krzyczal Michał Tomaszów gdzie jestes :decayed:

---------- Post added at 22:03 ---------- Previous post was at 22:02 ----------

n020.gif
:nabijasie: tym emotem rozjebałes system :nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powiem tak nie podoba mi sie forum :D wchodze pisze posta i znikam

mnie też ale cóż trzeba jakoś z tym żyć :polew:

Opublikowano

Powiem tak nie podoba mi sie forum :D wchodze pisze posta i znikam

ale co wam sie nie podoba :mysli:
Opublikowano

Brodziach ... mam brac flaszke na nocny :P

Opublikowano

troche kiepsko to forum wygląda, troszkę więcej uczestnicze w innym forum które przeszło ostatnio zmianę na takie samo i tam to wygląda duzo lepiej powiem wam

Opublikowano
troche kiepsko to forum wygląda, troszkę więcej uczestnicze w innym forum które przeszło ostatnio zmianę na takie samo i tam to wygląda duzo lepiej powiem wam
poczekaj na konicowy efekt ponoc jeszcze pare dni potrwa jak wszystko dojdzie do ladu :whistling:
Opublikowano

a no kierowca będzie :D no to czekam ja flache biorę xD:drinks:

Opublikowano

Nie jest źle nowa szata graficzna trzeba oko przyzwyczaić. Choć na starym miałem tak, że wchodziłem np w nasz wątek i zaczynały mi się posty od tych nie czytanych stron do końca. A tu jeszcze nie rozpracowałem.

Opublikowano
a no kierowca będzie :D no to czekam ja flache biorę xD:drinks:
no i gra gitarra :kox:
Opublikowano

jeżeli chodzi o forum to narazie jest wielki kocioł ale poczekajmy jeszcze pare dni i zobaczymy :mysli: ........ stare było takie jakieś bardziej intuicyjne a tutaj jest dużo pierdoł z których zkozysta może pare % uzykowników :nuda:

Opublikowano
ale co wam sie nie podoba :mysli:

klys naj..... tego wszystkiego na jednym tle forum nie czytelne jak dla mnie moze to kwestia przyzwyczajenia zobaczy sie . tylko nie wiem gdzie sa buzki

Opublikowano
:tonguemad:
Opublikowano
zkozysta może pare % uzykowników :nuda:
z tym sie zgodze niektore gadzety sa zbedne
Opublikowano

dobra Pany nie ma co trzeba zawijać do roboty dalej

Opublikowano
klys naj..... tego wszystkiego na jednym tle forum nie czytelne jak dla mnie moze to kwestia przyzwyczajenia zobaczy sie . tylko nie wiem gdzie sa buzki
Smolu 1 czy 2 strony wczesniej Mario napisal jak wlaczyc
Opublikowano

Quwa teraz zamiast się udzielać to trzeba jak to dzisiejsza młodzież mówi rozkminiać :suicide_anim:

---------- Post added at 22:44 ---------- Previous post was at 22:40 ----------

a z tymi buźkami to tez w jakieś nieporozumienie ,cała ta szybka odpowiedz jakoś mi nie podchodzi :sad:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Witajcie !!!

Opublikowano
Witajcie !!!

do roboty a nie na forum :decayed:

Opublikowano
c009.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.