Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Z rana
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Witam ktos musi pracowac w dzien zeby inni mogli odsypiac :)

heheh szkoda ze sie na to drugie nie lapie niestety :/

Mario no tak srednio wlasnie :/

Opublikowano

Siemanko :hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:

czesc wszystkim. Niestety nie udalo mi sie znaleźć transportu do BT, może kogoś pominalem w PW, jeśli macie wolne 2 miejsca,to dajcie znać, chetnie sie zabiore :)

Opublikowano
  • Autor
422908_206800566086633_172996502800373_275700_1045232329_n.jpg
Opublikowano
Witam ktos musi pracowac w dzien zeby inni mogli odsypiac :)

heheh szkoda ze sie na to drugie nie lapie niestety :/

Mario no tak srednio wlasnie :/

moja wina :kwasny: moja wina :kwasny: moja bardzo wielka wina :kwasny:

---------- Post added at 15:02 ---------- Previous post was at 15:01 ----------

są jakieś fotki "boczne" :naughty: jak to się prezentuje :naughty:

Opublikowano

tak srednio to A6 z gladka d*pa wyglada :whistling:

Opublikowano
tak srednio to A6 z gladka d*pa wyglada :whistling:

Powiem więcej - właśnie "z d*py" wygląda.

Rzadko nie podobają mi się Audi, czy to w serii, czy po tuningu, i to właśnie jest jedno z tych "rzadko" - nie przemawia do mnie ta A6 :kwasny:

Opublikowano

:hi:ja w końcu ogarnąłem sprawę z ubezpieczycielem, wczoraj ich trochę postraszyłem i dzisiaj przyklepali finalnie kosztorys. Ciekawe ile Idczaką zejdzie teraz z naprawą;/ Tomku ile to u Ciebie trwało?

Opublikowano

Chyba Bartas widziany dziś w okolicach Manu Ogrodową pędził mniej więcej o 12.

Opublikowano
:hi:ja w końcu ogarnąłem sprawę z ubezpieczycielem, wczoraj ich trochę postraszyłem i dzisiaj przyklepali finalnie kosztorys. Ciekawe ile Idczaką zejdzie teraz z naprawą;/ Tomku ile to u Ciebie trwało?

no ja to w c**j tylko u mnie byla kwestia ze pozniej co do odbioru auta to dochodzily nowe rzeczy i musialem czekac znowu na akcaptacje kosztorysu na sporwdzenie czesc z neimiec bo w poznaniu nawet nie mieli wiec w sumie cala moja sprawa trwala 7tygodni :D

---------- Post added at 16:36 ---------- Previous post was at 16:30 ----------

Misiek dzieki za serwis juz skasowalem i auto jak nowo narodzone :P

Opublikowano
Chyba Bartas widziany dziś w okolicach Manu Ogrodową pędził mniej więcej o 12.

mozliwe ze tak :)

---------- Post added at 16:53 ---------- Previous post was at 16:52 ----------

ahh wesole jest zycie na urlopie :)

Opublikowano

ahh wesole jest zycie na urlopie :)

co nie milo jest :decayed:
Opublikowano

drzwi wyrywa z korzeniami w dobrym momecie to powiedzial :grin:

Opublikowano
  • Autor

hyh no ciekawe ile klepanko :D i czyja wine stwiedrdza :)

Opublikowano
A no dupnie sie prezentuje :naughty:5ea3454749776d9emed.jpg28ee7d9de9c92457med.jpg

---------- Post added at 18:42 ---------- Previous post was at 18:39 ----------

drzwi wyrywa z korzeniami w dobrym momecie to powiedzial :grin:

:polew: Kornacki przykozaczył :polew:

Opublikowano

sutów nie miazdzy to A6 :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.