Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mario spac nie mozesz? ja to dzisiaj chyba nie dam rady mam robote na dzialce

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

To ja proponuje tego nie robić... Kimi Mariusz Karty jutro?

Opublikowano

ja tam wrzucam letnie kapcie chyba dzisiaj

Opublikowano

Witam to jak dzis grill +% ^^ chetny widze ze mało wiary

Opublikowano

qrde ale do bukowiny na letnich to nie wiem czy tak do konca dobry pomysl

Opublikowano
Mario spac nie mozesz? ja to dzisiaj chyba nie dam rady mam robote na dzialce

to Panda pisał o 06.16 :grin: :grin: :grin:

---------- Post added at 08:13 ---------- Previous post was at 08:12 ----------

:hi:

To ja proponuje tego nie robić... Kimi Mariusz Karty jutro?

:wink: + Seba :wink:

Opublikowano

Misiek i Bartek na jakich Wy planujecie leciec?

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
qrde ale do bukowiny na letnich to nie wiem czy tak do konca dobry pomysl

ja lece na zimie już 2 razy było zaskoczenie

Opublikowano
Misiek i Bartek na jakich Wy planujecie leciec?

zostawiam jeszcze "zimę" :wink:

Opublikowano
Mario spac nie mozesz? ja to dzisiaj chyba nie dam rady mam robote na dzialce

to Panda pisał o 06.16 :grin: :grin: :grin:

---------- Post added at 08:13 ---------- Previous post was at 08:12 ----------

:hi:

To ja proponuje tego nie robić... Kimi Mariusz Karty jutro?

:wink: + Seba :wink:

oj Ty nie wiele pozniej

---------- Post added at 08:16 ---------- Previous post was at 08:14 ----------

Misiek i Bartek na jakich Wy planujecie leciec?

zostawiam jeszcze "zimę" :wink:

qrde bo teraz to halas w aucie jest jak nie wiem przeciez przy takich temperaturach to opony dostaja po d*pie ale na miejscu na letnich moze byc nie ciekawie a nie chce mi sie na tydzien zakladac letnich a potem znowu zimowe wiec juz nie wiem sam :P chyba zima zostanie

Opublikowano

w tamtym roku poleciałem na letnich a w Sobotę rano doj**ało śniegu, że auta nie mogłem znaleźć :grin::wink: - gdzieś mam nawet fotki z tego wydarzenia :grin:

Opublikowano

panie Tomku w przyszly piatek Ewa moze wyjsc z roboty o 11 dopiero :whistling: takze bedziemy musieli opznic troche wylot :whistling:

Opublikowano

To co 13 malinka ?

Ja się pisze, bartek też mówił że chętnie, gizmo moge cię zabrać z teo, smolu chetny to niech wezmie kłysia i ekipa jest misiek mowil ze wpadnie dj tez wiec gitara adrenallina wezmie grilla i juz :)

Opublikowano

ja nie mam transportu na tego grilla

Opublikowano
panie Tomku w przyszly piatek Ewa moze wyjsc z roboty o 11 dopiero :whistling: takze bedziemy musieli opznic troche wylot :whistling:

Klysiu to mozemy zrobic tak ze po Ewcie do pracy podjedziemy i bedziemy leciec tylko zebys mial Ewci rzeczy co o tym myslisz?

Opublikowano

moge kogoś po drodze zgarnąć jak chce

---------- Post added at 08:44 ---------- Previous post was at 08:41 ----------

narazie znikam

Opublikowano
moge kogoś po drodze zgarnąć jak chce

---------- Post added at 08:44 ---------- Previous post was at 08:41 ----------

narazie znikam

No pewnie ze sie zabiore jak mozna > Klys jak ty robisz z dojazdem

Opublikowano

to się ekipa zbiera hehe ok mam pytanie jak z zaopatrzeniem robimy zrzute i kupujemy czy kazdy przyw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.