Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Klysiu edukuj sie

i ladnie poczytaj kim byl Biggie Smalls :D

---------- Post added at 20:18 ---------- Previous post was at 20:16 ----------

ja ostatni katuje Tabasko-Wychowani w polsce :naughty:

no i widzisz elegancko dobra produkcja i popieram w 100% :banan::banan::banan::banan::naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:facepalm: czego wy słuchacie :facepalm:

to jest kosa - ostatnio ostro katuję

and :naughty:

po prostu :kox: :kox: :kox::peace::peace::peace:

Opublikowano
  • Autor

no i idac dalej

dobra robota :D

propsy ode mnie :D czad :D

Opublikowano
nom Klysiu :) na zdjeciach prezentuje sie zacnie :)

pomacam za dwa tygodnie jak wroce :D gratki zakupu niech sie suka slucha :D i dobrze prowadzi :D:P

No ja może też będę, mam nadzieję że idczak zrobi do tego czasu srebrną

Opublikowano

dzial muzykie gdzies tam jest...nie moge znalezc na tym forum bo nie ma powiadomiennapisania nowych postow kierwa

Opublikowano
  • Autor
:facepalm: czego wy słuchacie :facepalm:

to jest kosa - ostatnio ostro katuję

and :naughty:

po prostu :kox: :kox: :kox::peace::peace::peace:

no i to tez jest dobry kawalek muzyki :D

:decayed:

Frugo bedzie dobrze i trzymam kciuki jak nie to porwiemy a pozniej spalimy idczaka ;D :D :D

Opublikowano

tak wogole jest jakas szansa na tym forum, zeby jak ktos napisze w watku co ja pisalem pojawiala sie wiadomosc ??

Opublikowano

:shock3: :shock3: :shock3:

forumuv.png

Opublikowano

Siemano

Kłysiu - GRATULACJE :thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
Siemano

Kłysiu - GRATULACJE :thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

dzieki :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Kimi jak szokun nigdy nie spi zawsze czuwa :D :D :D

Mariano na bogato widze prawie jak na FB :P

Opublikowano

mariuszzgierz dobry gust ! :) uwazam ze muzyka to zywe instrumenty natomiast nie zaprzecze ze lubie hip hop i prawdopodobnie jestem czarny ;)

Opublikowano
tak wogole jest jakas szansa na tym forum, zeby jak ktos napisze w watku co ja pisalem pojawiala sie wiadomosc ??

Oczywiście że jest a nazywa się to subskrypcje :wink:

Opublikowano
tak wogole jest jakas szansa na tym forum, zeby jak ktos napisze w watku co ja pisalem pojawiala sie wiadomosc ??

Oczywiście że jest a nazywa się to subskrypcje :wink:

Bartas prosty chlopok nie wiec co ty do niego mowisz :grin:

Opublikowano
tak wogole jest jakas szansa na tym forum, zeby jak ktos napisze w watku co ja pisalem pojawiala sie wiadomosc ??

Oczywiście że jest a nazywa się to subskrypcje :wink:

Bartas prosty chlopok nie wiec co ty do niego mowisz :grin:

:grin:
Opublikowano

pytanie do panów jadących na zlot do BT gdzie sie uamwiamy ??? rozumiem ze Bartka zbieramy gdzieś po trasie ja bym proponował 11.1o pod realem i siup na Bukowine :decayed:

Opublikowano
  • Autor
mariuszzgierz dobry gust ! :) uwazam ze muzyka to zywe instrumenty natomiast nie zaprzecze ze lubie hip hop i prawdopodobnie jestem czarny ;)

o i widzisz zgadzam sie i nie mam nic do dodania moge jedynie polecic polaczenie polskiego hiphopu w wykoaniu ostr czyli tez pogranicze jazzu z plyty ostr na zywo w 3 jak nie slyszales polecam

nagrywane w lodzi z zywym zespolem naprawde wypas i improwizacja momentami :D :D :D

Opublikowano
o i widzisz zgadzam sie i nie mam nic do dodania moge jedynie polecic polaczenie polskiego hiphopu w wykoaniu ostr czyli tez pogranicze jazzu z plyty ostr na zywo w 3 jak nie slyszales polecam

nagrywane w lodzi z zywym zespolem naprawde wypas i improwizacja momentami :D :D :D

ostrego mam cala dyskografie :D

Opublikowano

a my ze smolem z ostrym na jednych blokach mieszkalim :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.