Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
tak wogole jest jakas szansa na tym forum, zeby jak ktos napisze w watku co ja pisalem pojawiala sie wiadomosc ??

Oczywiście że jest a nazywa się to subskrypcje :wink:

Bartas prosty chlopok nie wiec co ty do niego mowisz :grin:

mam wlaczone ale nie pokazuje

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
o i widzisz zgadzam sie i nie mam nic do dodania moge jedynie polecic polaczenie polskiego hiphopu w wykoaniu ostr czyli tez pogranicze jazzu z plyty ostr na zywo w 3 jak nie slyszales polecam

nagrywane w lodzi z zywym zespolem naprawde wypas i improwizacja momentami :D :D :D

ostrego mam cala dyskografie :D

i prawidlowo :) szacuneczek :D

Klysi a znasz Adasia ?? :D jak mieszkaliscie razem to jak go nie znasz :D

Opublikowano
tak wogole jest jakas szansa na tym forum, zeby jak ktos napisze w watku co ja pisalem pojawiala sie wiadomosc ??

Oczywiście że jest a nazywa się to subskrypcje :wink:

Bartas prosty chlopok nie wiec co ty do niego mowisz :grin:

mam wlaczone ale nie pokazuje

Kliknij w Ustawienia na samej górze i powinno pokazac :wink:

Opublikowano
:siema: to siedzenie na urlopie mi nie sluzy bo juz odespałem co swoje i wstaje jak bym sie normalnie do roboty szykowal :grin::facepalm:
Opublikowano
:hi: hejka :D

Opublikowano
:hi: hejka :D

:siema::siema:

Opublikowano
k**wa zapomniałem cyknac:facepalm: nie chce mi sie schodzic moga byc jutro :doh:

---------- Post added at 16:55 ---------- Previous post was at 16:51 ----------

wrocilem sie i cyklem 4 szt zaraz wrzuce

:decayed:

---------- Post added at 17:02 ---------- Previous post was at 16:55 ----------

musze opanowac sztuka jak wrzucic foto momento :grin:

---------- Post added at 17:05 ---------- Previous post was at 17:02 ----------

http://imageshack.us/photo/my-images/543/21032012045.jpg/

---------- Post added at 17:05 ---------- Previous post was at 17:05 ----------

http://img543.imageshack.us/img543/4961/21032012045.jpg

http://img706.imageshack.us/img706/3300/21032012046.jpg

http://img846.imageshack.us/img846/7730/21032012047.jpg

http://img214.imageshack.us/img214/8690/21032012048.jpg

prosze uprzejmie wystawe czas zaczac :grin:

Gitez majonez :decayed: tylko wytrzep i wyszoruj bo niedługo babki będziesz z piachu stawiał

---------- Post added at 10:52 ---------- Previous post was at 10:51 ----------

:hi: hejka :D

:siema::siema:

:banan: siemmaaa ależ mam dziś radochę

Opublikowano

alosza

a ja mam urlop :polew:

Opublikowano
alosza

a ja mam urlop :polew:

też mam urlop :decayed: w czerwcu :facepalm:

Opublikowano

oooo a jak przechodzimy do tematu urlopow to nie wiem kiedy mam :)

Opublikowano
  • Autor

a ja nie mam wcale jak od ostatnich 2 lat :/

Opublikowano

ja wiem, że teraz i trzeba go dobrze wykorzystać :grin:

---------- Post added at 14:39 ---------- Previous post was at 14:38 ----------

a ja nie mam wcale jak od ostatnich 2 lat :/

a potrzebujesz urlop, jest ci do czegoś potrzebny?

Opublikowano

no nareszcie wycieraczka ozyla :decayed: ramki zalozone :decayed: wszystkie osłony pod macha podokrecane:decayed: teraz tylko wykapac i moge jedziec :decayed:

Opublikowano

http://kiep.pl/24000/ja-cipacze

OMG czego to nie wymyślą...

Opublikowano

rozrzad, olej, klocki z tylu zmienione mozna jechac do BT

---------- Post added at 18:17 ---------- Previous post was at 18:07 ----------

a i pasek od alternatora o najwazniejszym bym zapomnial

Opublikowano

ej to jak jutro sie umawiamy o ktorej ? gdzie ? Bart ciebie po drodze gdzien np. w tuszynie zgaraniamy czy do lodzi jedziesz ???

---------- Post added at 19:26 ---------- Previous post was at 19:20 ----------

bo jak nikt sie nie wypowie to odwoluje wyjazd i siedzimy w domach :grin:

Opublikowano

ja będe w Rzgowie na Shelu na was czekał

Opublikowano
ja będe w Rzgowie na Shelu na was czekał

gitarra my bedziemy tam podejrzewamw okolicy 11.30

---------- Post added at 19:37 ---------- Previous post was at 19:33 ----------

to jeszcze dla scislosci Tomek i Mario godzina 11.10 BP na przeciwko reala tam gdzie grillbar :decayed: i zapierdzielamy na miecho,tance :dancing: i gorzole :drunk:

:decayed:

Opublikowano
a my ze smolem z ostrym na jednych blokach mieszkalim :wink:

Siema .. no klys dobrze mowi tak było , i detego ja z kochanem chodziłem do szkoły :DDDDDD jak wiecie kto to :D

---------- Post added at 20:06 ---------- Previous post was at 19:48 ----------

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/536257,brutalne-morderstwo-przy-ul-piwnej-w-lodzi-nie-zyje-22-latek,id,t.html

No to młody trotyl w piachu debile

Opublikowano

jak wracalem z tyry nie wiedzialem ocb tyle ludu bylo pod piekarnia :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.