Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

smolu PW poszlo do ciebiee :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a ja swoim mam ochote sie komus wystawic zeby mi tak zajebal zebym mial calkowita, od tamtego dzwona ciagle mam problem z olejem znowu zostawiam plamy pod samochodem a dopiero prze bukwina wymienialem olej

Same problemy a wystawic sie jest ciezko chyba ze jedz sobie róg janosika a pomorskiej ^^

tam moj tata rozwalil samocho wiec miejsce mi znane

No tam to sie wala non stop dzis 2 Baby poszły w bok

---------- Post added at 21:42 ---------- Previous post was at 21:41 ----------

Klys pogadam dam znac co i jak

---------- Post added at 21:42 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

A co klys Xenony zakładasz ?

Opublikowano
a ja swoim mam ochote sie komus wystawic zeby mi tak zajebal zebym mial calkowita, od tamtego dzwona ciagle mam problem z olejem znowu zostawiam plamy pod samochodem a dopiero prze bukwina wymienialem olej

Same problemy a wystawic sie jest ciezko chyba ze jedz sobie róg janosika a pomorskiej ^^

tam moj tata rozwalil samocho wiec miejsce mi znane

No tam to sie wala non stop dzis 2 Baby poszły w bok

---------- Post added at 21:42 ---------- Previous post was at 21:41 ----------

Klys pogadam dam znac co i jak

---------- Post added at 21:42 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

A co klys Xenony zakładasz ?

przyjdzie pora i na xenon :decayed:

---------- Post added at 23:46 ---------- Previous post was at 23:44 ----------

lece pany w kime :hi:

Opublikowano

Japonka może i słaba, ale ciary na plecach mam od tego dźwięku....;]

Opublikowano
:hi::hi::hi::decayed:
Opublikowano
  • Autor

:hi::hi::hi:

nom ladnie prazy na saxofonie nie powiem i nawet nie po japonsku :P

---------- Post added at 08:32 ---------- Previous post was at 08:32 ----------

to nie jest keny g ?? bo znam ta nute ;)

---------- Post added at 08:32 ---------- Previous post was at 08:32 ----------

a dobra juz widze tytul no wlasnie :):P

Opublikowano

Siemano,

Ja też po świętach jadę - tarcze+klocki przód, muszę ogarnąć ADR-a, bo są szopki z temperaturą (termostat, czujnik itp.), olej wymienić, ręczny mi ostatnio się zatarł i takie tam inne duperele :)

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed: czyli okres świąteczny i poświąteczny intensywny - ja po świętach wymiana 2 wahaczy :grin::wink:
Opublikowano

Ano, trzeba dbać o "dziewczynki" :grin::grin::grin:

Opublikowano

powitać;]

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

Siema

Opublikowano

:siema: a ja juz wiem co sie stalo patrze dzis rano na bagnet a tam zero oleju w silniku dobrze ze nie zatarłem, strzelil mi waz cisnieniowy i olej sie rozpier...lil pod maska wszedzie gdzie sie tylko da

---------- Post added at 17:45 ---------- Previous post was at 17:41 ----------

ale taka zmiane oleju jak moj silnik mial to malo ktory ma co 3 tysiace caly nowy olej :D

Opublikowano

od T?

Opublikowano
  • Autor

no to pieknie Panie Tomku :)

Opublikowano
no to pieknie Panie Tomku :)

jak tam :bokser: and:silacz: - do przodu ??? :decayed:

---------- Post added at 22:21 ---------- Previous post was at 22:20 ----------

:siema: a ja juz wiem co sie stalo patrze dzis rano na bagnet a tam zero oleju w silniku dobrze ze nie zatarłem, strzelil mi waz cisnieniowy i olej sie rozpier...lil pod maska wszedzie gdzie sie tylko da

---------- Post added at 17:45 ---------- Previous post was at 17:41 ----------

ale taka zmiane oleju jak moj silnik mial to malo ktory ma co 3 tysiace caly nowy olej :D

no nie wesoło :kwasny:

Opublikowano
:siema: a ja juz wiem co sie stalo patrze dzis rano na bagnet a tam zero oleju w silniku dobrze ze nie zatarłem, strzelil mi waz cisnieniowy i olej sie rozpier...lil pod maska wszedzie gdzie sie tylko da

---------- Post added at 17:45 ---------- Previous post was at 17:41 ----------

ale taka zmiane oleju jak moj silnik mial to malo ktory ma co 3 tysiace caly nowy olej :D

No naprawde Parch :D

Opublikowano
  • Autor
no to pieknie Panie Tomku :)

jak tam :bokser: and:silacz: - do przodu ??? :decayed:

---------- Post added at 22:21 ---------- Previous post was at 22:20 ----------

:siema: a ja juz wiem co sie stalo patrze dzis rano na bagnet a tam zero oleju w silniku dobrze ze nie zatarłem, strzelil mi waz cisnieniowy i olej sie rozpier...lil pod maska wszedzie gdzie sie tylko da

---------- Post added at 17:45 ---------- Previous post was at 17:41 ----------

ale taka zmiane oleju jak moj silnik mial to malo ktory ma co 3 tysiace caly nowy olej :D

no nie wesoło :kwasny:

a o jakos poszlo ale bez boksu niestety

20 minut pobiegane 20 min pojezdzone na rowerze i 15 minut w saunie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.