Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seba jestem :)

---------- Post added at 15:46 ---------- Previous post was at 15:46 ----------

Odpoczynek po obiadku :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No wreszcie się ogarnąłem na tym forum!

WITAM ALL !!

Na wstępie - wesołych świąt !!! Smacznego jajka, mokrego dyngusa, bogatego zająca :)

Czytam kilka stron wstecz i co, kłysek ma nową furmankę?

Jestem z informacjami daleko do tyłu...

Siema . masz troche do nasrobienia :D i Rameczki czekaja :)

Opublikowano
No wreszcie się ogarnąłem na tym forum!

WITAM ALL !!

Na wstępie - wesołych świąt !!! Smacznego jajka, mokrego dyngusa, bogatego zająca :)

Czytam kilka stron wstecz i co, kłysek ma nową furmankę?

Jestem z informacjami daleko do tyłu...

Siema . masz troche do nasrobienia :D i Rameczki czekaja :)

jak ci jakieś zostaną to wezme jedną

Opublikowano

Siema

Ale się objadłem.... :sick3:

Opublikowano

święta uważam za udane łącznie z wizytą na pogotowiu

Opublikowano
No wreszcie się ogarnąłem na tym forum!

WITAM ALL !!

Na wstępie - wesołych świąt !!! Smacznego jajka, mokrego dyngusa, bogatego zająca :)

Czytam kilka stron wstecz i co, kłysek ma nową furmankę?

Jestem z informacjami daleko do tyłu...

Siema . masz troche do nasrobienia :D i Rameczki czekaja :)

jak ci jakieś zostaną to wezme jedną

No zostanie jedna

---------- Post added at 00:27 ---------- Previous post was at 00:26 ----------

święta uważam za udane łącznie z wizytą na pogotowiu

A co tam sie stało tak sie obiadłeś :D

Opublikowano

akurat nie ze mną był problem :wink:

Opublikowano

Czyja furka? Przyznawac sie :D

a2937910b22b0905m.jpg 6735a70950d1b368m.jpg

Opublikowano

wyglada jak nikt od nas :grin:

Opublikowano

klysek89 faktycznie do mojej podobna ale to nie moja :)

Opublikowano

No smolu rameczki właśnie :) trzeba je wreszcie założyć. Kupiłem oponki niestety 195/65/r15 na Twoje felgi (smolowe) i już niunia ma nowe buty.. nawet ładnie wygląda. A oponki z 2008roku Michelinki nawet mają ultramegajoł hej na na na system ENERGY SAVER czyli będę spalał w roku paliwa jeszcze mniej niż teraz hahaha.

Kiedy teraz spot najbliższy?

Opublikowano
klysek89 faktycznie do mojej podobna ale to nie moja :)

do mojej tez ale nie moja :grin: serio to uj wie czyje to dziecie :whistling:

Opublikowano
No smolu rameczki właśnie :) trzeba je wreszcie założyć. Kupiłem oponki niestety 195/65/r15 na Twoje felgi (smolowe) i już niunia ma nowe buty.. nawet ładnie wygląda. A oponki z 2008roku Michelinki nawet mają ultramegajoł hej na na na system ENERGY SAVER czyli będę spalał w roku paliwa jeszcze mniej niż teraz hahaha.

Kiedy teraz spot najbliższy?

No no widze ze inwestujesz :D musze zobaczyć jak ten feluneg sie prezentuje na autku .A tak wogle to siemanko wszystkim

Opublikowano

mogę zrobić jakieś fotki i wrzucić jak chcecie :)

No to idę na dół. Dokręce je jeszcze, bo zakładałem jakieś 50km temu. Ćwoki dynamometrykiem nie dokręcili tylko pneumatykiem i twierdzą - panie jeździć i nie bać się!:)

Foty będą niebawem. Ja też..pzdr.

Opublikowano

:hi:bry, strasznie te święta męczące :grin:

Opublikowano

ja pierdzielę. nie umiem ogarnąć tego forum. wrzucam na ftpka te foty i przesyłam linki.

http://imageshack.us/photo/my-images/24/09042012018.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/703/09042012019.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/696/09042012021.jpg/

o a nad takim modem ciężko się zastanawiam hahaha:

http://imageshack.us/photo/my-images/834/22032012015.jpg/

Opublikowano
mogę zrobić jakieś fotki i wrzucić jak chcecie :)

No to idę na dół. Dokręce je jeszcze, bo zakładałem jakieś 50km temu. Ćwoki dynamometrykiem nie dokręcili tylko pneumatykiem i twierdzą - panie jeździć i nie bać się!:)

Foty będą niebawem. Ja też..pzdr.

No zapodaj foteczki

---------- Post added at 11:25 ---------- Previous post was at 11:22 ----------

No feluneg wyglada dobrze . Natym Modem to ja bym sie nie zastanawiał :D

---------- Post added at 11:25 ---------- Previous post was at 11:25 ----------

Gdzie mozna dzis jechac Nudy

Opublikowano

mod mizerny? Chłopie. Jak nie mogę mieć takich oczu w realu to niech chociaż audi je ma :).

Powiem szczerze, że felga super. Opony trochę baloniaste. szukałem 205/60 albo 205/55 ale bardzo ciężko je dostać a jak już są to naprawdę drogie (szukałem używek). Te używki kosztowały 500zł z założeniem i wyważeniem. No cóż - gorzej wygląda, ale zawieszenie mniej po d*pie dostanie. Zawsze są plusy i minusy.

Niedługo trzeba zmienić olej i filtry. trzeba się zgłosić do deeJAJA :) Czyli kiedy teraz spot? W niedzielę?

Opublikowano
mogę zrobić jakieś fotki i wrzucić jak chcecie :)

No to idę na dół. Dokręce je jeszcze, bo zakładałem jakieś 50km temu. Ćwoki dynamometrykiem nie dokręcili tylko pneumatykiem i twierdzą - panie jeździć i nie bać się!:)

Foty będą niebawem. Ja też..pzdr.

No zapodaj foteczki

---------- Post added at 11:25 ---------- Previous post was at 11:22 ----------

No feluneg wyglada dobrze . Natym Modem to ja bym sie nie zastanawiał :D

---------- Post added at 11:25 ---------- Previous post was at 11:25 ----------

Gdzie mozna dzis jechac Nudy

jak ci sie nudzi idz do roboty popracowac :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.