Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
No właśnie tiuningiem a nie tuningiem :decayed: możesz to nazywać też tunikiem :kox:

:banan::banan::banan:

:thumbup1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gizmus, odpuść sobie - wystarczy, że przeczytałem markę. To nie zagra lepiej, niż oryginalne głośniki nokii - lepiej zmień radio - chcesz, to Ci wrzucimy na próbę Concerta i posłuchasz, czy chcesz zmienić głośniki:)

Opublikowano

Dzięki DJ

Concerta to mam ( chyba )

Nie to ja już wole się nie bawić tylko załatwię sobie gdzieś oryginalny nokii i najzwyczajniej wkręcę w dziurkę ;) całkiem dobrze grają a łupanka mi nie potrzebna.

Opublikowano

sub do tyłu + głośniki nokii w drzwi i co najmniej Concert - fajnie to gra:) Lepiej sobie np. zrobić panele i wytłumić drzwi - to da większą poprawę dźwięku, niż sama zmiana głośnika:)

Opublikowano

ech na suba to ja nie mam miejsca bo zazwyczaj i tak brakuje miejsca w bagazniku. no chyba zeby go w boku zabudowac ale na to nie mam ani kasy ani checi... poczekam jak sie troszke dorobie i zmienie furacza to pomysle i o tym narazie ma przedwszystkim nie pierdziec za uchem :-). tak w ogole to avant w q mi sie sni po nocach...

Opublikowano

dolepisz sobie Q do mojego auta na tylną klapę i będzie jak znalazł, bo akurat mam na zbyciu;D

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
:hi::hi::hi:typy :grin:
Opublikowano
hi.gifhi.gifhi.giftypy grin.gif

Siemno

dolepisz sobie Q do mojego auta na tylną klapę i będzie jak znalazł, bo akurat mam na zbyciu;D

A nie przeszczepisz mi tyłu od avanta??? :decayed::decayed:

Opublikowano

Siemno

dolepisz sobie Q do mojego auta na tylną klapę i będzie jak znalazł, bo akurat mam na zbyciu;D

A nie przeszczepisz mi tyłu od avanta??? :decayed::decayed:

Zapytałeś odpowiednią osobę - powiedz tylko od jakiego avanta i na kiedy ma być i będzie :grin:

Ewentualnie przeszczepi ze swojego do twojego - nic się nie martw Andrzeju :polew::grin::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Siemno

dolepisz sobie Q do mojego auta na tylną klapę i będzie jak znalazł, bo akurat mam na zbyciu;D

A nie przeszczepisz mi tyłu od avanta??? :decayed::decayed:

Zapytałeś odpowiednią osobę - powiedz tylko od jakiego avanta i na kiedy ma być i będzie :grin:

Ewentualnie przeszczepi ze swojego do twojego - nic się nie martw Andrzeju :polew::grin::decayed:

:decayed::decayed::decayed: dokładnie

Opublikowano

Seb poszło PW jak by co :wink:

Lecę do robótki pany - do miłego :hi:

Opublikowano

Bry:) Sie mario pochwal, co tam dlubiesz przy myszce;]

Opublikowano
  • Autor
Seb poszło PW jak by co :wink:

Lecę do robótki pany - do miłego :hi:

:banan::banan::banan:

Opublikowano
Bry:) Sie mario pochwal, co tam dlubiesz przy myszce;]

Przeszczepia tył od mojego, żebym ja miał Avanta ;p

Opublikowano

MOTUL SPECIFIC VW 505.01 dobra oliwa do mojego pazdzierza :eusathink:

Opublikowano

dobra

Opublikowano
dobra

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ----------

no dobra a nastepne pytanie bo juz wiem ze musze miec to oznaczenie 505.1 a np.Mobil1 albo Castrol tez sie nada czy lepiej zapodac mu Motula :whistling:

Opublikowano
Bry:) Sie mario pochwal, co tam dlubiesz przy myszce;]

dziury łatam :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.