Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Bry:) Sie mario pochwal, co tam dlubiesz przy myszce;]

dziury łatam :polew: :polew: :polew:

:grin:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
dobra

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ----------

no dobra a nastepne pytanie bo juz wiem ze musze miec to oznaczenie 505.1 a np.Mobil1 albo Castrol tez sie nada czy lepiej zapodac mu Motula :whistling:

bierii MOTULA jest w tej samej cenie a jakość sprawdzona

Opublikowano
dobra

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ----------

no dobra a nastepne pytanie bo juz wiem ze musze miec to oznaczenie 505.1 a np.Mobil1 albo Castrol tez sie nada czy lepiej zapodac mu Motula :whistling:

bierii MOTULA jest w tej samej cenie a jakość sprawdzona

:thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: ja latam na Castrolu i nie chcę zmieniać ale w tej chwili też bym zakupił Motula :wink:

Opublikowano

przy twoim przelocie to nie problem

Opublikowano
przy twoim przelocie to nie problem

salonowy byczek :decayed:

Opublikowano

ja tez jezdzielm na castrolu longlife a teraz zmienilem na motula

Opublikowano

Misiek widziałem Cie o 15 w Zgierzu :D

Dzisiaj dzień z Miśkiem hehe :D

Ma ktoś tanie radyjko jakieś na CD do opchnięcia ? Dla koleżanki mej :P

Opublikowano
  • Autor
:zemdlal:
Opublikowano
Misiek widziałem Cie o 15 w Zgierzu :D

Dzisiaj dzień z Miśkiem hehe :D

Ma ktoś tanie radyjko jakieś na CD do opchnięcia ? Dla koleżanki mej :P

Ja cię nie widziałem :whistling: :whistling: :whistling:

Radio dla koleżanki ze Rzgowskiej :grin: :grin: :grin:

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

:zemdlal:

:polew: :polew: :polew: Seb czyżby radia cię osłabiły :whistling::polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

heheh nie nie :)

pomyslalem co mam dzisiaj do zrobienia :) hyhyhy

BARCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!! :banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Opublikowano
heheh nie nie :)

pomyslalem co mam dzisiaj do zrobienia :) hyhyhy

BARCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!! :banan::banan::banan::banan::banan::banan:

jak by co to moje tematy to na samym, samiuśkim końcu ewentualnie - nie ma stresu czyli tzw. luźna guma :grin::wink:

Opublikowano
  • Autor

spoko ogarniemy :):decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Panda pisz do smola on ma JVC

Opublikowano

za stówkę można fajne radio wyrwać na cd, jeżeli komuś na jakości zależy, to starsze najlepiej:) Jak ma być musowo nówka - chińczyk z giełdy na karty sd i pendrive'a

Opublikowano

DJ znowu sie zajarała ta suka :facepalm: a Grzanek mi nic nie odpisał:thumbdown:

Opublikowano

właśnie mnie też nie - ma chłopak zapier**l;/ rezerwa to Ci się chyba dobrze zapaliła, bo 22l przytankowałeś, zrobiłeś ze 130km po dziś dzień chyba, więc masz jakieś ~14l ? nie no...to w sumie nie powinna się palić jeszcze;/

Opublikowano
właśnie mnie też nie - ma chłopak zapier**l;/ rezerwa to Ci się chyba dobrze zapaliła, bo 22l przytankowałeś, zrobiłeś ze 130km po dziś dzień chyba, więc masz jakieś ~14l ? nie no...to w sumie nie powinna się palić jeszcze;/

nom jeszcze nie powinna bo jest powmiedzy polowa a cwiartka

Opublikowano

to odejmij od tego ćwiartkę i Ci wyjdzie, że to się nawet podobnie składa. U mnie rezerwa to jakieś 10l w baku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.