Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakby co to ja też chętnie mogę wpaść przy czym 2go też pracuję więc musiałbym zmykać do pracy. Zastanawiam się czy kobitę zabrać, ale nie bo jej się mózg wypaczy i dopiero będzie hehehe.

Poza tym ona przy mnie nie zje, bo ja po pierwsze zjem jej porcję, a po drugie zanim zrobię te kiełbachy to ona zdąży się wyspać..(tak jak z pandą Kamilkiem zmienialiśmy te ramki pieprzone - ale nie nasza wina, ze śruba miała gwint zerwany no!)

Kolejna sprawa jest taka, że tego sedana może prowadzić jedynie boski pingwin, pingwinica ma siedzieć z boku i obserwować także z popijawy w moim przypadku też nici ehhhh..

Także znalazłem kilka argumentów przemawiających za tym, by pojechać tam bez panny (jeszcze) M.

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra nie rysuje wiecej ide w kime :decayed: nie ma co sie za bardzo przemeczac

Opublikowano
  • Autor

Tomcio nie kop pana bo sie spocisz ;)

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=6mtFGd8uUIk&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=rHaBkZjg3f8

Opublikowano

Koledzy, gdzie w Lodzi moge kupic na jakims szrocie, lub nawet w sklepie wiazke kabli do drzwi od strony kierowcy? I chcialem sie dowiedziec czy bylby ktos w stanie pomoc mi w montazu i zakodowaniu tempomatu?

Posiadam A4/B6 1.9 tdi

Opublikowano
Koledzy, gdzie w Lodzi moge kupic na jakims szrocie, lub nawet w sklepie wiazke kabli do drzwi od strony kierowcy? I chcialem sie dowiedziec czy bylby ktos w stanie pomoc mi w montazu i zakodowaniu tempomatu?

Posiadam A4/B6 1.9 tdi

z montażem bez problemu :wink: z kodowaniem już gorzej :kwasny:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor

:banan::banan::banan:

---------- Post dopisany at 08:28 ---------- Poprzedni post napisany at 08:26 ----------

- Masz tu bilet do kina.

- A co on taki mały?

- Kładziesz pod język i czekasz na seans.

---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

http://jebzdzidyfb.pl/obrazek/17136/zoom.html

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
  • Autor

no to nastepny caly tydzien wolny :D 9 dni :D:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Ściema:) Panie i Pany - kumpel przywiózł od Szwabów 3 tony proszku Persil do koloru i białego - opakowania po 5kg, cena 25zł. Jak kogoś interesuje, to dawać znać szybko;)

Opublikowano

az gesia skore dostalem :banan::dancing:

Opublikowano
no to nastepny caly tydzien wolny :D 9 dni :D:decayed::decayed::decayed:

:banan::banan::banan::dancing::dancing::dancing::drunk::drunk::drunk::whistling::whistling::whistling::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

noo raczej i lusterka musze w koncu zrobic :D

Opublikowano
noo raczej i lusterka musze w koncu zrobic :D

:shock3: to jeszcze nie zrobione - :punish::punish::punish:to co ty w weekend robiłeś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no bieda Panie Marianie nie dalem rady :/

---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

a Ty pracujesz ?? w przyszlym tygodniu ?? :D

Opublikowano

Mario - mam już proszek;] Jak sie bedziesz krecil gdzies dookola, to zapraszam:)

Opublikowano
  • Autor

a bedziesz go jeszcze mial bo sie spoznilem chyba :)

Opublikowano
no bieda Panie Marianie nie dalem rady :/

---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

a Ty pracujesz ?? w przyszlym tygodniu ?? :D

:no: :no: :no: ale :cicho: :cicho: :cicho: bo się wyda :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

o ja udam że tego nie widziałem :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.