Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mogę prosić to poproszę o info esesmanem ok. 17.30 gdzie i czy w ogóle jest spot - będę w Łodzi to bym podleciał :wink:

:hi:10.4 :decayed:

Z tego miejsca pragnę podziękować za info odnośnie Spota :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

A mówiła, że chce coś mniejszego kupić niż A4... Kobiety dziwnie rozumieją słowo "MNIEJSZE"

---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

Qrde wchodzę do kuchni a współlokator trzyma 2 jogurty w garnku z ciepłą wodą... coś ze mną nie tak czy to no najnormalniejsza rzecz na świecie???

gizmus jak to dziwnie ? A8 jest mniejsze.....bo mieści tylko 4 osoby :grin::grin::grin::grin::grin: Kimi namierzony na Manufie, zielona B5 z ramkami klubowymi koło 17:00

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

Jeśli mogę prosić to poproszę o info esesmanem ok. 17.30 gdzie i czy w ogóle jest spot - będę w Łodzi to bym podleciał :wink:

:hi:10.4 :decayed:

Z tego miejsca pragnę podziękować za info odnośnie Spota :kwasny: :kwasny: :kwasny:

tja....ja również....miał być grill i spot ale nie chciało mi się w domu siedzieć przed kompem więc wyruszyłam i na spocie nie byłam :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem pobiegać i też widziałem Kimiaszową furkę jak sobie stała w miejscu tym co zwykle:grin::grin: Kimi też dezerteruje ze spotów :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tak za tydzien już wszyscy przyswoją...DJ ma działkę ....Asia ma stajnie....są to jakieś propozycje na " nocne czuwanie" przy samochodach. Dla tych o mocnych nerwach....będzie i akompaniament hahaha chociaż śpiewać każdy może tylko kwestia ile najpierw musi się i czego napić. Jak ciepło to można jakoś inaczej te spoty ogarniać. Pomyśleć proszę od poniedziałku. Na majówkę chyba ruszę....kierunek Berlin lub góry Stołowe, także do wtorku musze wytrzeźwieć hehehe nie no żarcik oczywiście:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.slonecznapolana.neostrada.pl/galeria.htm wypad na weekent basen jest domki sa ^^

podobuje mnie się to miejsce :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działka jest pod Bełchatowem, od mojego domu 38km. Jest domek, drewniany kibelek, prąd. Woda kiedyś była ale "życzliwi" zapaskudzili studnię;/ Dookoła las, najbliźsi sąsiedzi 500m dalej. Możemy spokojnie zrobić dużego spota, ognisko, jakieś inne rozrywki;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze propozycja godna uwagi :D a kimac zawsze mozna w aucie :D jak sie ma avanta :D :D :D:banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działka jest pod Bełchatowem, od mojego domu 38km. Jest domek, drewniany kibelek, prąd. Woda kiedyś była ale "życzliwi" zapaskudzili studnię;/ Dookoła las, najbliźsi sąsiedzi 500m dalej. Możemy spokojnie zrobić dużego spota, ognisko, jakieś inne rozrywki;]

oooooooooo moje rejony mogę wpaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze propozycja godna uwagi :D a kimac zawsze mozna w aucie :D jak sie ma avanta :D :D :D:banan::banan::banan:

:naughty: spiworek,kocyk i jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze propozycja godna uwagi :D a kimac zawsze mozna w aucie :D jak sie ma avanta :D :D :D:banan::banan::banan:

:naughty: spiworek,kocyk i jazda

oo Cwaniaczek teraz tez moze :D :D :D:naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.slonecznapolana.neostrada.pl/galeria.htm wypad na weekent basen jest domki sa ^^

podobuje mnie się to miejsce :good:

tak? ten torcik najfajniejszy hehehe kwestia kasiory sie tu kłania a DJ bez wody....kurcze trzeba bedzie jakis beczkowóz czy coś :grin::grin::grin: bo jak ognisko sie wymsknie to bedzie źle:wink:

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:42 ----------

zobaczymy ilu kocykowców zostanie do piątku :polew:

ja mam śpiworek i avanta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...