Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dzpszly mnie sluchy ze bedziesz w tyminace :D bede obok w niedziele :P:whistling::naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Barca się kończy i ch--j z nimi szacun dla Chlsea

ten sam ...uj z Realem, generalnie hiszpanie dostali po tyłku jak jeden mąż-sprawiedliwie :grin::grin:

:hi:dybry

---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

messi porazka :facepalm::facepalm:

Ronaldo nie lepszy :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

ahaa, póki co nigdzie nie jadę, także jakby ktoś się gdzieś chciał "zresetować" majowo to jestem za...........a miało być tak pięknie ...w Berlinie :kwasny::kwasny:

Opublikowano

czy jeszcze ktoś jest chętny na majowe resetowanie :whistling:

Opublikowano

owszem - ja. Nawet lokal pod bełchatowem daję.

Opublikowano

czyli od 1 dajemy :drunk:

Opublikowano
  • Autor

to i ja sie postaram byle nie w sobote i niedziele pozniej juz powinno byc luzniej

Opublikowano

gdzie spot i kiedy :decayed:? To coś się dzieje u Dj na działencji?

Opublikowano

DJ jest inżynierem;D 4,5

Opublikowano
DJ jest inżynierem;D 4,5

:thumbup1: :thumbup1: :oklasky: :oklasky: :oklasky: Panie Inzynieze :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:banan:
Opublikowano

Gratki to weekend będzie udany :banan::banan::banan::naughty:

Opublikowano
DJ jest inżynierem;D 4,5

:banan::banan::banan::banan::whistling::git:

Opublikowano
  • Autor

Brawo brawo Panie bartku :):brawo: :brawo: :brawo:

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

Jaka jest niejadalna część warzywa?

- respirator.

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

Jaka jest niejadalna część warzywa?

- respirator.

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

- Jaki wyraz łączy nadchodzący weekend i Grecję?

- Długi...

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

- Jaki wyraz łączy nadchodzący weekend i Grecję?

- Długi...

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

Czym oddycha por?

- pornosem

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

Czym oddycha por?

- pornosem

---------- Post dopisany 27-04-2012 at 04:09 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2012 at 20:08 ----------

:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 04:09 ---------- Poprzedni post napisany at 04:09 ----------

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
:hi::hi::hi::grin: :grin: :grin:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

A co ty bedziesz robił na Tymiance :decayed:

Opublikowano
  • Autor

gdzie mi mignal ostatnio napis na aucie diesel musi kopcic :D spodobalo mi sie ale wykonanie bylo c**jowe bo po prostu napis

a ja zrobilem cos takiego :) jeszcze to dobracuje i pizgne sobie na autko bo mi sie podoba :P

co myslicie ?? :D

post-20747-1406905700,1601_thumb.jpg

Opublikowano
  • Autor
A co ty bedziesz robił na Tymiance :decayed:

jade na grila nie do tymianki akurat a do bratoszewic :) a na tymiance mam kumpla :D

Opublikowano
A co ty bedziesz robił na Tymiance :decayed:

jade na grila nie do tymianki akurat a do bratoszewic :) a na tymiance mam kumpla :D

myslalem ze to ty jestes typem ktory bedzie kladl kostke :grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.