Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kwasny:

W ogóle to chciałem spytać czy jest dziś spocik ???

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:kwasny:

W ogóle to chciałem spytać czy jest dziś spocik ???

cienko to widze ale moze... :naughty:

Opublikowano
no dobra to jakies deklaracje na poniedzialek ?? :) bo mysle ze damy rade :D spanko w avancie tez niczego sobie :D bedzie :P

---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ----------

nic tylko program gwiazdy walcza z najmanem i ja sie pisze :D:naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:38 ----------

nic tylko program gwiazdy walcza z najmanem i ja sie pisze :D:naughty::naughty::naughty:

:hi:ja na poniedziałek się wstępnie piszę, chyba że BartS bedzie mial wolne to skaczę do Wrześni na rezanko, śpiwór mam , moze byc nocleg w avancie, tylko na jakiś shopping trzeba sie umówić :decayed:

Opublikowano

Madzia co tam rezasz ????

Opublikowano
Madzia co tam rezasz ????

a wy z Sebą mówicie co rezacie ? nie :grin:

Opublikowano

ja to bym wyrezal sobie oslone pod silnikiem bo wczoraj uciekla sama i tylko w wstecznym lusterku ja widzialem :decayed:

Opublikowano
Madzia co tam rezasz ????

a wy z Sebą mówicie co rezacie ? nie :grin:

:embarrassed: :embarrassed: :embarrassed::foch:

Opublikowano
Madzia co tam rezasz ????

a wy z Sebą mówicie co rezacie ? nie :grin:

:embarrassed: :embarrassed: :embarrassed::foch:

Mario F.O.CH :naughty: z tej strony cie nie znalem :grin:

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

a moze dzisiaj gdzies ktos sie jeszcze zbierze i uskutecznimy grilla :decayed:

Opublikowano

Siema . A moze ktoregos dnia sie ustawimy na jakims orliku i pykniemy w piłe ?:) Klys ja chetnie wpadne na grila tylko ze wczesnie 15 ;16

Opublikowano
  • Autor

No to nam Madzia dowalila ;) nie ma co :)

Madzia po co bedziesz do wrzesni jechac na grilu wyrezamy ;)

---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ----------

No to nam Madzia dowalila ;) nie ma co :)

Madzia po co bedziesz do wrzesni jechac na grilu wyrezamy ;)

Opublikowano

no ale co - robimy grilika dziś ????

Opublikowano
Siema . A moze ktoregos dnia sie ustawimy na jakims orliku i pykniemy w piłe ?:) Klys ja chetnie wpadne na grila tylko ze wczesnie 15 ;16

Ja na pilke sie pisze :)

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ----------

Siema . A moze ktoregos dnia sie ustawimy na jakims orliku i pykniemy w piłe ?:) Klys ja chetnie wpadne na grila tylko ze wczesnie 15 ;16

Ja na pilke sie pisze :)

Opublikowano
no ale co - robimy grilika dziś ????

ta chyba we dwoch :grin:

Opublikowano
:kwasny: :kwasny:
Opublikowano
:kwasny: :kwasny:

wszyscy gdzies sie bawia :naughty: tylko my jak gamuly w domu siedzimy :grin:

---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:40 ----------

czyli dzisiaj spotu cnyba nie bedzie nie :grin:

---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ----------

czyli dzisiaj spotu cnyba nie bedzie nie :grin:

Opublikowano

:grin: wychodzi na to, że nie - dam radę jakoś :wink:

Ja dziś nie griluję czyt. :drunk: bo jutro muszę troszkę polatać od rana ale już po obiedzie może być grubo :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

jak w 2 ja jeszcze jestem :D

Opublikowano
:grin: wychodzi na to, że nie - dam radę jakoś :wink:

Ja dziś nie griluję czyt. :drunk: bo jutro muszę troszkę polatać od rana ale już po obiedzie może być grubo :decayed: :decayed: :decayed:

ja jutro po robocie zmykam na Tymianke pozniej sroda rano do robpty na troche powrot piatek rano do roboty na troche i koniec weekendu w niedziele :decayed:

smolu moze na stadionie grila zorbimy :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.