Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a mnie nie bedzie bo mi sie nie chce :grin:

Opublikowano

Płacza dzis Polacy

smieje Ukraina

ze nasza piosenka

wioche przypomina

Koko, koko, c**j ci w oko

wstyd przed cala jest Europa

wszyscy razem d*py dajmy

i ta nute zaspiewajmy

Opublikowano

no 2.8 to samo ale bardziej mułowate z dołu :] ktos ma moze jakieś aluski duże duże do sprzedania :] ale z Łodzi bo nie chce mi sie wycieczek robić

Opublikowano

ja mam do sprzedania ori 16" :decayed: z dobrymi oponami mini_ede9f6bd6d8203d77b17cae5be4f23dc.jpg

Opublikowano
  • Autor

a ja melduje ze lusterka w czarnym macie juz sa on board :D no i klina dziala :D ;P

Opublikowano
a ja melduje ze lusterka w czarnym macie juz sa on board :D no i klina dziala :D ;P

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no powiem Ci Panie Mariano ze sie zakochalem :D

wygladaja zajedwabiscie niestety nie zrobilem zednego zdjecia bo zapomnialem :P

Opublikowano
no powiem Ci Panie Mariano ze sie zakochalem :D

wygladaja zajedwabiscie niestety nie zrobilem zednego zdjecia bo zapomnialem :P

mi też się podoba :wink: dodatkowo podpasił mi tył :wink:

Opublikowano
  • Autor

hehe jak to tyl ?? :jerk::slina::slina::slina:

mi dipa jeszcze zostalo smiem twierdzic ze calkiem duzo :)

w kazdym razie mam jeszcze jeden pomysl na dach w cenie ktora napewno Cie zadowoli czyli 150-200 zl :D

tylko kurde nie wiem czy mat ale temat to ogarniecia :D

Opublikowano

no ringi na tylnej klapie :grin:

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

jeśli będziesz w Niedzielę to obgadamy temacik :wink:

Opublikowano
  • Autor

mysle ze bede i chetnie obgadam :D

jak mi autko zapali bo jak na zlosc po zrobieniu co bylo do zrobienia

przestala dziwka palic od kopa :/ hyh chyba czujnik temp paliwa mam walniety :(

Opublikowano

rwij ten kabel - k****a, co za logika - na odpiętym pali od kopa, na podpiętym - zonk;p

Opublikowano
ja mam 18 ale nie sprzedam hehe :D na sprzedaż to ja mam co najwyżej stalówki 15 :D

Kamilo ile sobie winszujesz za te staloweczki :decayed:

Opublikowano

Seba - dawaj fotki do aukcji, to może wystawię dzisiaj;p

Opublikowano
  • Autor

Ty ale spokojnie Andrzeju polatalem troche 6 razy gaszony i zapalany i narazie 6 razy od kopa :)

kompik obmacany ??

Opublikowano
rwij ten kabel - k****a, co za logika - na odpiętym pali od kopa, na podpiętym - zonk;p

jeżeli czujnik zdechł to dokładnie tak będzie..... normalne zachowanie... przy podpiętym dostaje dane z d*py i go zalewa....co powoduje problemy z paleniem

Opublikowano

Mówimy o czujniku temp. paliwa na wężu powrotnym, Panie Pantonie:) Seba - kompa obmacałem i powiem Ci, że mi każdy odradza toshibę w tych pieniądzach - ponoć teraz rzeczywiście są słabo wykonane. Faktycznie - plastikowe to strasznie;/ W okolicach 2400 jest Sony VAIO z i3 i powiem Ci, że w miarę mi się to podoba;)

Opublikowano
  • Autor

Panie Lukaszu co u Pana slychac ?? :) jak Maluch ?? jak zonka ?? :)

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

no i widzisz bo ja sprawdzilem i tez jest i3 a dokladnie model vpceb3m1e

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

no i widzisz bo ja sprawdzilem i tez jest i3 a dokladnie model vpceb3m1e

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.